Güzel Masallar

kitap okumak


Masal Oku
web sitemiz siz değerli okurlar için birbirinden güzel paylaşımlarla bezenmiş, kategorilere ayrılarak içeriklere kolay ulaşılması sağlanan bir platform olarak tasarlanmıştır. İlk etapta düşündüğümüz ve uygulamaya koyduğumuz hususlardan biri sitemize adını veren masalların eklenmesi olmuş, daha sonraki aşamalarda diğer bölümlerin düzenlenmesine geçilmiştir. Güzel Masallar konusunda birçok metne ev sahipliği yapmasını hedeflediğimiz internet sitemizin mevcut konumundan daha iyi bir noktaya gelmesi adına özverili çalışmalarımız devam etmektedir. Masal kategorisinde Keloğlan Masallarının incelenebildiği web sitemiz içinde ayrıca Nasrettin Hocanın Fıkraları şeklinde bir kısım daha mevcuttur. Geçmişten günümüze zaman yeniliklere kapı aralamış, farklı cihazlar hayatımıza dâhil olmuş, internet daha kolay erişilebilen bir araç durumuna gelmiştir. Dolayısıyla artık bir konu hakkında araştırma yapmak veyahut merak edilen bir ürünün niteliklerini öğrenmek için internet bağlantısı tercih edilmektedir. Bizde Masal Oku platformunu hazırlarken günümüzün şartlarını göz önüne alarak hareket ettik ve bir başlığa odaklanarak paylaşımları sınırlı tutmak yerine geniş bir yelpazede metinlerin sitemizde bulunmasını hedefledik. Masal Oku sitemize gelen bir bireyin anasayfa üzerinden kolayca ulaşabileceği bölümlerden biride Güzel Sözler adını taşımakta, deneme ve şiir şeklinde iki ayrı alt başlığı içermektedir. Hikaye Oku tarafında ise muhtelif kısımlara yer verilmiş, sitenin genel yapısında belli bir düzen oturtularak buna göre bir sistemde hazırlıklar şekillendirilmiştir. Hikaye ve masallar ilginizi çekiyorsa, deneme ve şiir okumak isterseniz sizleri de internet sitemize bekliyoruz. Masaloku.com.tr adresinde hem hikaye sevenlere hem de şiir ve deneme yazılarına ilgi duyanlara yönelik çeşitli paylaşımlar mevcuttur. Zaman farklı etkinliklerle geçirilirken bazen durup biraz dinlenmek, kısa bir mola vermek ihtiyacı doğmaktadır. Bu esnada bir şeyler okumak isterseniz Masal Oku web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Konu bakımından çeşitliliği yansıtan internet sitemizi güncel tutmak maksadıyla çalışmalarımız sürmekte, yeni ne gibi düzenlemeler yapılabilir sorusunun yanıtı aranmakta ve buna göre adımlar atılmaktadır. İlerleyen süreçte de Masal Oku platformunun mevcut yapısını koruyarak yeni içeriklerle buluşması, kategorilerin sisteme uygun tasarlanması gibi işlemler için bizler gereken hazırlıkları yapmaya devam edeceğiz.

Dini Hikayeler internet sitemiz aracılığıyla çocuklara yeni deneyim ve yaşantılar sunmaya devam ediyoruz. Gerçek Hikayeler Sayfamıza eklenen kaliteli ve değerli içeriklerle çocuklarımızın eğlenerek okumasını amaçlıyoruz. İçerik seçimleri yaparken konu bakımından etkileyici ve öğretici çocuk masalları seçmeyi amaçlamaktayız. Masal gerçekleşmesi mümkün olmayan olayların anlatıldığı, olağanüstü olay ve karakterlerin yer aldığı edebi metinlerdir. Bu nedenle İbretlik Hikayeler okumak çocukların hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını geliştirmektedir. Üst düzey düşünme becerilerinden biri olan yaratıcılığın gelişmesi ise çocuğun zihinsel gelişimi için çok fazla önem taşımaktadır. Masal Oku bu önemli etkisini düşündüğümüz için sitemizde kaliteli içerikler sunarak çocuklarımıza katkı sağlamaya çalışmaktayız. Hikaye Oku bölümünü de bu düşüncemiz çerçevesinde ekledik sitemize.

Çocuklarımıza en güzel masalların da en güzelini okumak isteriz, bu masallardan birisi Uyuyan Güzel masalıdır.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir