Hikaye Çoçuklar İçin

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku internet sitemizin kuruluş aşamasında göz önünde bulundurulan hususlardan bir tanesi genel yapısı itibariyle çeşitliliği yansıtarak zengin bir içeriğe sahip olmasıdır. Hazırlıklara bu doğrultuda yön verilmiş, hikayeden masala, fıkradan denemeye birden fazla kategori sitemiz içerisinde yerini almıştır. Çalışmalarımızda özen gösterdiğimiz hususlardan bir diğeri ise web sitemizin güncel halini korumasıdır. Bunun içinde gerek başlıkların düzenlenmesi gerekse yeni içeriklerin paylaşılması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir.

Masal Oku platformunu tasarlarken anasayfa düzeninin sitemizi ziyaret eden bireylerin aradıkları hikayeye veya diğer paylaşımlara hızlı ve kolay bir şekilde ulaşması için işlevsel bir görünüme sahip olması amaçlanmış, bu yönde hazırlıklar tamamlanmıştır. Masal Oku platformunun anasayfasında başlıklar Keloğlan Masalları, Nasrettin Hocanın Fıkraları şeklinde sıralanmaktadır. yapılan düzenlemeler ile buraya ayrıca peri masalları ve güzel sözler bölümleri ilave edilmiştir. Hikaye oku kategorisi ise masal ile birlikte kısa çocuk hikayeleri, hikaye gibi alt başlıkları içermektedir. Güzel sözler bölümünde deneme ve şiir olmak üzere iki alt başlık görüntülenmektedir.

Hikaye Çoçuklar İçin ile beraber birçok paylaşıma yer vermek noktasında sitemize yönelik hazırlıklarımız sürmektedir. Masal Oku sitemizi kurarken bir kategoride paylaşım yapmak yerine birden fazla başlığı bir araya getirmeyi, böylece geniş bir yelpazede içeriklerin bulunması hedeflenmiştir. Çocuk masallarının yanı sıra muhtelif bölümler web sitemiz bünyesine dâhil edilmiş, daha sonra paylaşımları ekleme işlemine başlanmıştır. Masal Oku platformunun hem anasayfası hem de kategorilerinin düzenli bir görünüm kazanması adına çalışmalarımız şekillendirilmekte, internet sitemizi geliştirmek için neler yapılabilir konusunun üzerinde durulmaktadır. Web sitemiz birçok başlığı bünyesinde barındırmakta, okurlar için seçenekler yer almaktadır. Masaloku.com.tr adresinde sayfanın en alt kısmında bir alan bulunmaktadır. Burada popüler gönderiler, rastgele gönderiler ve son gönderiler olmak üzere üç bölüm yer almakta, paylaşımların bir kısmı görüntülenmektedir. Hikaye okumayı seviyorsanız internet sitemizi ziyaret edebilir, dilerseniz deneme ve şiir gibi farklı bölümleri gezebilir, son eklenen gönderileri inceleyebilirsiniz. Masal oku platformunu kurduğumuz günden bu yana çalışmalarımız aynı hassasiyet ile devam etmekte, birbirinden güzel paylaşımları internet sitemiz bünyesine ilave etmek için gerekli adımlar atılmaktadır.

Anasayfa düzeninin çocuklarında kullanabileceği tarzda sade ve düzenli bir yapı içermesi amacıyla buna uygun bir dizayn tercih edilmiş, birbiriyle uyumlu tonlar seçilerek sitenin bir bütünlük içinde olmasına çalışılmıştır. Çocuğunuz için güzel bir masal arıyorsanız veya kendiniz bir şeyler okumak isterseniz web sitemize bir uğrayabilir, neler paylaştığımızı görebilir, kategorileri gezerek ilginizi çeken yazıları okuyabilirsiniz. Okurken yüzünüzü gülümsetecek fıkralar, Dini Hikayeler ve Gerçek Hikayeler, şiirler, İbretlik Hikayeler ile donatarak renkli bir platform haline gelmesini istediğimiz Masal Oku  sitemizi istediğiniz zaman ziyaret edebilir, dilerseniz okuduğunuz gönderilere görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Muhtelif başlıklardan meydana gelen web sitemizde çalışmalarımızda geniş bir çerçevede devam etmekte, kategorilerin yeni yazılarla buluşması için hazırlıklar sürdürülmektedir. Masaloku.com.tr adresine gelerek sizde paylaştığımız içerikleri inceleyebilir, okumanın keyfini çıkarabilirsiniz. Okumayı seviyorsanız sizi de web sitemize bekliyoruz. https://masaloku.com.tr sitemizden en güzel masallardan birisi Uyuyan Güzel masalıdır.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

Altın Kuş

Altın Kuş

Altın Kuş Bir zamanlar dünyanın en özel elma ağacına sahip bir kral varmış. Bu ağaç …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elit. mattis ut eget amet, in Aliquam ultricies Praesent accumsan