Hikaye Dinle

kitap
kitap

Masal Oku adlı internet sitemizi kurarken birden fazla kategoriye yer vermeyi düşündük. Genel durumuna baktığımızda içerik bakımından geniş bir yelpazede paylaşım yapmayı hedeflediğimizden kategori seçimini de bu düşünce ekseninde yaptık. Böylece içerisinde hem gerçek hikayeler hem de dini hikayeler bölümleri bulunan, bunlara ek olarak farklı başlıklarında yer aldığı bir platform hazırladık.

Web sitemiz aynı zamanda ibretlik hikayeler ve eğitim kısımlarını da bünyesinde barındırmaktadır. Okurlar için farklı kategorilerle dizayn etmek istediğimiz internet sitemizde masal paylaşımına devam edilmektedir. Ülkemizde bilinen masallardan olan keloğlan masalları ile birlikte fıkra kısmında Nasrettin hoca fıkraları web sitemizde mevcuttur. Ayrıca prenses masalları kategorisini de sitemizde görebilirsiniz. Çeşitli içeriklerle donattığımız Masal Oku platformunda birde Güzel Sözler kısmı vardır ki burada da deneme, şiir olmak üzere iki bölümün incelenebilmesi mümkündür. Güzel masallar, eğlenceli fıkralar paylaşmaya özen gösterdiğimiz web sitemizde hikayelerde bulabilirsiniz. Muhtelif bölümlerle dizayn ettiğimiz ve birçok gönderi paylaşımı yaptığımız internet sitemizi sizde istediğiniz zaman ziyaret ederek kategorilere göz gezdirebilirsiniz. Amacımız Masal Oku adresinin her zaman güncel kalmasıdır. Bu nedenle mevcut bölümlerde yeni yazıların paylaşılması konusuna odaklanılmaktadır.

Siteyi kurmaya başladığımız dönemde yalnızca masallara odaklanmak ve tek bir konuda paylaşım yapmak istemedik. Çocukların okuyabileceği masalların yanı sıra çeşitli kategorilerinde olduğu, geniş bir yelpazede içerik eklenen bir platform hayal ederek çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Aradan geçen yıllar zarfında gelişmeler yaşanmış, teknoloji alanındaki yenilikler sunulmuştur. Bununla birlikte internette sık kullanılan bir araç haline gelmiş olup internet sayesinde bazı işlemler daha hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir. İnternet sitemizi tasarlarken genel görünümünün düzenli ve aynı zamanda fonksiyonel bir yapıya sahip olmasını hedefledik. Bu kapsamda yaptığımız çalışmalar sonucunda Masal Oku platformuna belirlenen kategoriler eklenerek tasarım tamamlanıp içeriklerin paylaşılması işlemi ile hazırlıklara devam edilmiştir. Web sitemize geldiğinizde anasayfada üst tarafta kategorileri görebilir, paylaşılan gönderilerin bir kısmını da yine anasayfada bulabilirsiniz. Masaldan fıkraya, hikayeden denemeye türlü bölümlere ev sahipliği yapacak şekilde hazırladığımız internet sitemize siz değerli okurları davet ediyoruz. Uyuyan Güzel masalı ve daha fazlasını sitemizde okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

Altın Kuş

Altın Kuş

Altın Kuş Bir zamanlar dünyanın en özel elma ağacına sahip bir kral varmış. Bu ağaç …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

consequat. Nullam amet, id vel, quis, risus felis Praesent libero