Hikaye Dinle Sesli

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku adresinde çocuklar için bir sürü masal bulunuyor. İnternet sitemiz için hazırlıklara başladığımız esnada bizim için önemli olan bazı hususlar vardı. Bunlardan biri sitenin içinde farklı kategorilerin yer almasıydı. Yani her ne kadar site adı Masal Oku olarak seçilmişte olsa içerik için düşüncelerimiz çeşitliliğin yansıtılması yönündeydi.

Bu açıdan yaptığımız hazırlık çerçevesinde keloğlan masalları, prenses masalları gibi masal paylaşımlarının olduğu bölümlerin yanında birde deneme ve şiir içeriklerinin paylaşılması için Güzel Sözler kısmı sitemize dâhil edildi. Tüm bunları değerlendirdiğimizde Masal Oku masal, deneme ve şiir gibi muhtelif bölümlerden meydana gelen bir platform oldu. Çalışmalarımız bu kadarla sınırlı kalmayıp ek olarak fıkra bölümü de ilave edildi ki burada da Nasrettin hoca fıkraları paylaşıldı. Masal, fıkra veya deneme, şiir okumak istediğinizde tüm bu bölümleri bünyesinde barındıran web sitemizi ziyaret ederek içerikleri inceleyebilirsiniz.

İlgilendiğiniz kategorilere anasayfa üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz. İnternet sitemiz içerisinde eğitim bölümünü de görebilirsiniz. Gündeme dair haberleri, yeni gelişmeleri, teknoloji dünyasında yaşanan yenilikleri bugün artık internet üzerinden takip edebiliyoruz. İnternet aracılığıyla çeşitli metinlerde okunabiliyor ki bizde web sitemizde hem çocuklar hem de büyüklerin okuyabileceği güzel içeriklere yer verme düşüncesiyle hareket ettik. Web sitemizde çocuğunuz masal okurken siz dilerseniz fıkra, deneme, şiir gibi kategorileri gezebilirsiniz. İnternet sitemizin her zaman için okurlara güncel bir şekilde sunulması taraftarıyız, dolayısıyla bunun için çalışıyor ve yeni içerik ekleme konusunda özenle hazırlıklarımızı sürdürüyoruz.

Tabi bir taraftan da sitemizin gelişmesini hedefliyoruz. Masal Oku platformunda okuduğunuz gönderilerle ya da sitemizle alakalı düşüncelerinizi bize yorum bölümüne yazarak iletebilirsiniz. Okumayı seven bireyler için güzel içeriklerle donatmaya gayret gösterdiğimiz internet sitemizin işlevsel ve güncel yönünü korumasına dikkat ediyoruz. Web sitemiz için çalışırken kategorilerin düzenli bir görünüme sahip olması ile ilgileniyoruz. Anasayfada paylaştığımız gönderilerin bir kısmı yer almaktadır. Sitenin hazırlanması sırasında her detayla ilgilenilmiş, renk seçiminden genel tasarımına kadar muhtelif hususlarda çalışmalar gerçekleştirilmiştir. Masal, deneme, şiir, eğitim gibi farklı bölümlerden oluşan sitemize sizi davet ediyoruz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tarihli Giysiler

Tarihli Çizmeler

Tarihli Çizmeler General şehirdeki en büyük ve en güzel eve sahipmiş. Bu yüzden bir eğlence …

Kusursuz Prens Masalı

Kusursuz Prens Masalı

Kusursuz Prens Masalı Bir zamanlar uzak bir diyarda, güzel bir prenses yaşarmış. Bu prenses büyük …

Tembel Kız Masalı

Tembel Kız

Tembel Kız Uzak bir köyde bir ev varmış. Bu evde bir kadın ve bir adam …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

odio amet, dolor vulputate, ante. ut eleifend ipsum mattis Nullam