Hikaye Kitabı Okumak İstiyorum

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku siz değerli okurlar için farklı kategori ve içeriklerle bezenmiş bir internet sitesidir. Peki, nedir bu paylaşımlar sorusunun yanıtını ise hikaye ve masal şeklinde verebiliriz. Elbette çalışmalarımız yalnızca bunlarla sınırlı değil, aynı zamanda Güzel Sözler şeklinde hazırlanmış bir kategorimizde mevcut ki bu kısımda deneme ve şiir olarak iki ayrı bölümün incelenmesi mümkündür. İnternete bugün telefon, tablet ve bilgisayarlar üzerinden ulaşılmakta, pek çok bilginin yanı sıra hikaye vb tarzda metinlerde okunabilmektedir.

Bu durumu değerlendiren bizlerde Keloğlan Masallarından Nasrettin Hocanın Fıkralarına çeşitli başlıklarda gönderileri web sitemiz içerisinde bir araya getirdik. Daha geniş odaklı düşünerek Masal Oku platformunun işlevsel bir yapıya kavuşması amacıyla çalışmalarımıza yön verirken bir taraftan da ilk günkü özveri ve azimle yeni metinlerin paylaşılması üzerine hazırlıklarımızı sürdürdük.  Hikaye Kitabı Okumak İstiyorum yanında hikaye ve deneme, şiir şeklinde birbirinden farklı ve güzel gönderilerin yer almasına çaba gösterdiğimiz web sitemizde anasayfa düzeni çerçevesinde kategoriler sıralanmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Hikaye Oku adını taşımaktadır ki içinde çeşitli alt başlıklar görüntülenmektedir.

Çalışmalarımız kapsamında her bir bölümde yeni içeriklerin yer alması konusuna değinilmekte, web sitemizin güncel kalması hedeflenmektedir. Hikaye okumayı seviyorsanız sizde bir tık uzağınızdaki Masal Oku adresine gelebilir, hem hikaye hem de diğer bölümlere göz gezdirebilir, popüler, rastgele ve son gönderiler şeklinde hazırlanan panodan istediğiniz yazıya tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz. Masaloku.com.tr adresinde şiir ve masal, hikaye ve deneme başlıkları bir arada bulunmakta, böylece çeşitliliğin oluşması amaçlanmaktadır. Web sitemizi mevcut konumundan daha ileri bir seviyeye taşımak, kategorileri içerik bakımından zenginleştirmek ve işlevsel yapısını korumak adına uygulamalar tarafımızca itinayla gerçekleştirilmektedir. Yazılarla birlikte görsellerinde eklenmesi, sitemizin belli bir çizgiye sahip olması gibi konular üzerinde durulmakta, yeni gönderilerin dâhil edilmesi için çalışılmaktadır. Masal Oku adresinde çocukların ilgisini çekebilecek masal ve hikaye paylaşımlarının bulunması hedeflenerek bu yönde hazırlıklar şekillendirilmektedir. Gün içinde istediğiniz zaman ziyaret edebileceğiniz internet sitemizde hikaye okuyabilir, dilerseniz deneme ve şiir bölümlerindeki içeriklere göz gezdirebilir, son eklenen paylaşımlara bakabilirsiniz.

Dini Hikayeler web sitemizi hazırlarken çocuklarla birlikte büyüklerinde okuyabileceği gönderiler ile içerik yelpazesi oluşturmak, geniş bir çerçevede çalışmalarımızı sürdürmek istedik. Sonuç olarak da Gerçek Hikayeler, deneme, hikaye, şiir gibi ayrı türler ve birçok paylaşım web sitemizde yerini aldı. Günümüz şartlarında bir kütüphaneye gittiğimizde ya da bir kitapçıya girdiğimizde farklı türlerde onlarca kitabı görebilmekteyiz. İşte bizde sizin İbretlik Hikayeler internet sitemize geldiğinizde birçok yazıyı bulabilmenizi istediğimizden dolayı çalışmalarımızı bu kapsamda ilerlettik diyebiliriz. Masaloku.com.tr adresinde çocuklara masallar bulunmakta olup dilerseniz web sitemizde okuduğunuz metinlere yorum yapıp bizim siteyi geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz. çeşitli paylaşımlar ile süsleyip muhtelif kategorilere yer verdiğimiz, sizler için hazırladığımız Masal Oku platformunda okuduğunuz gönderileri arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Uyuyan Güzel, Çocuk hikayeleri ve Külkedisi masallarını sitemizden okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

Altın Kuş

Altın Kuş

Altın Kuş Bir zamanlar dünyanın en özel elma ağacına sahip bir kral varmış. Bu ağaç …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

quis leo. ipsum nunc Praesent libero elit. Lorem velit, sed mattis sem,