Hikaye Kitapları Okumak İstiyorum

kitap

Hikaye Oku internet sitemizde siz değerli okurlar için birbirinden güzel içeriklere yer vermeye çalışıyoruz. Birden fazla kategori ile çeşitliliği sağlamaya gayret ettiğimiz Uyuyan Güzel sitemizde başta masal olmak üzere hikaye paylaşımları da mevcuttur. Sitemizi kurarken bazı konu başlıkları belirledik ve onlar üzerinde çalışarak her bir adımı tamamlama yoluna gittik. Neydi bu konu başlıkları dersek önceliklerimizden birisi tabi ki birçok başlığı bir araya getirmekti. Böylece hem hikaye sevenler hem de masal sevenlere yönelik gönderiler olacaktır. Fakat yine de çalışmalarımızı bu kadar sınırlı tutmak istemedik. Yeni bölümler dâhil etme çabamız sonucunda anasayfa üzerinde yerini alan kısımlar peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları şeklinde sıralanmıştır. Tüm bu başlıklara ek olarak Güzel Sözler kısmı da ilave edilerek burada deneme ve şiir içerikleri paylaşılmıştır.

kitap okumak

Çocuk masalları bulunan web sitemiz bünyesinde farklı kategoriler yer almakta, hazırlıklarımızda yeni gönderilerin paylaşılması noktasında devam etmektedir. İbretlik Hikayeler başlığını da görüntüleyebileceğiniz web sitemize geldiğinizde anasayfa üzerinden kolayca bölümlere ve yazılara ulaşabilirsiniz. Genel durumunu dikkate alarak çalıştığımız internet sitemizde küçüklere yönelik masal, hikaye ve fıkralar paylaşılmakta olup bunların yanı sıra deneme ve şiirlere de yer verilmektedir. Gün içinde uğraştığınız işlere kısa bir ara verdiğinizde veya okumak için bir zaman ayırdığınızda bir tık uzağınızda bulunan Dini Hikayeler platformuna gelebilir, kategoriler arasında gezebilir, ilginizi çeken metinleri okuyabilirsiniz. Muhtelif başlıkların olması sitemiz için çalışmalarımızı da geniş bir yelpazeye yaymaktadır. Her bir bölüm için özenle işlemler gerçekleştirilmekte, nizamın korunması yönünde uygulamalar yapılmaktadır. Gerçek Hikayeler sitemizin güncel kalması da bizim önemsediğimiz hususların yer aldığı listenin başlarındadır. Hikayeden şiire, fıkradan masala çeşitli yazılarla renklendirdiğimiz internet sitemize sizi de bekliyoruz. https://masaloku.com.tr adresinde okuduğunuz gönderilere yorum bırakırsanız bizi mutlu edersiniz. Dilerseniz yazıya dair düşüncelerinizi, isterseniz sitemizle ilgili önerilerinizi tarafımızla paylaşmanız bizim için önem taşımaktadır. Masal Oku platformunu tasarladığımız ilk günlerde gösterdiğimiz özen bugünde devam etmekte, çalışmalarımıza yansıtılarak web sitemizin gelişmesi hedeflenmekte, yeni yazılarla zengin bir görünüme kavuşması için hazırlıklarımız sürmektedir. İnternet sayesinde bugün bilgilere daha rahat erişiliyor, bu ister bir ders için not aramak olsun ister bir hikaye okumak için internette araştırma yaparak paylaşımlara ulaşmak mümkün. Bu şekilde yazarların hayatlarını da öğrenebiliyor, eserleri hakkında bilgi sahibi olabiliyor, son çıkan kitabını görebiliyor veya geçmişte yazılan kitapların basımlarına ulaşabiliyoruz. Bu açıdan bakıldığında web sitemizin bireyler için seçenekler sunması adına kategori alternatifleri bir araya getirilmiştir. Yalnızca masal değil birçok gönderi ekleyerek içerikleri oluşturduğumuz web sitemizi gün içinde okumak için ayırdığınız zaman olduğunda ziyaret ederek son eklediğimiz gönderilerimizi inceleyebilirsiniz. Masaloku.com.tr adresinde başlıklara yer vermemizin nedeni paylaşımları sınıflandırarak karışıklığı önlemek, yazıları düzenli bir şekilde ilave etmekti. Masal dünyasına ilginiz varsa her biri diğerinden farklı masalların olduğu internet sitemize davetlisiniz. Akşam saatlerinde evinizde otururken dilerseniz çocuğunuz sitemizde masallar okuyabilir, sizde diğer kategorilerimiz arasından ilginizi çeken bölümleri ziyaret edebilirsiniz. Geniş odaklı düşünüp fikirler üreterek hazırladığımız web sitemizi güncel tutabilmek amacıyla da çalışmaları kararlılıkla sürdürmekte, işlemleri yapmaktayız.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir