Hikaye Masal

kitap okumak

Masal Oku web sitemiz kurulurken içerisinde birçok güzel paylaşımın olması hedeflenmiş, bu bağlamda yapılan hazırlıklar ile masal ve hikaye paylaşımlarına yer verilmiştir. İnternet kullanımının arttığı günümüzde artık kolay bir şekilde araştırma yapılmakta, metinler okunmaktadır. Bu durum bizim çalışmalarımızda da ele alınmış, internet sitemizi dizayn ederken birbirinden farklı ve güzel içeriklerin bir araya getirilmesine çalışılmıştır. Masal Oku platformunda Keloğlan Masalları şeklinde bir bölüm bulunmakta, bunun yanında çocukluğumuzda tanıştığımız Nasrettin Hocanın Fıkraları kısmı da yerini almış durumdadır. Masal ve çocukların okuyabileceği fıkra paylaşımları çerçevesinde Peri Masalları başlığı da yine sitemizin anasayfası üzerinden ulaşılabilen kategorilerden bir tanesidir. Hikaye Oku şeklinde bir bölüme de yer verdiğimiz web sitemizin her zaman güncel kalması adına gereken işlemlerin yapılması üzerinde durularak hem yeni yazıların ilave edilmesi hem de başlıkların düzenlenmesi ve görsellerin eklenmesi gibi uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Gün içerisinde istediğiniz zaman uğrayabileceğiniz web sitemizde hikayeden masala çok sayıda paylaşıma ulaşabilirsiniz. Hikaye Masal şeklinde paylaşımlara ek olarak Güzel Sözler kategorisini eklediğimiz Masal Oku platformunda deneme ve şiir paylaşımları da okunabilmektedir. Web sitemize dair çalışmalarımız ilk gün nasıl dikkatle gerçekleştirildiyse bugünde benzer şekilde ilerletilmekte, paylaşımlar özenle hazırlıkların tamamlanmasının ardından Masal Oku adresindeki yerini almaktadır. Hikaye okumayı seviyor musunuz? Bu soruya cevabınız evetse internet sitemizi ziyaret ederek hem hikaye okuyabilir, hem de dilerseniz deneme ve şiir gibi farklı bölümleri gezebilir, son ilave edilen yazılara bakabilirsiniz. Bu çerçevede siz değerli okurlar için hazırlamış olduğumuz birde bölüm mevcut ki anasayfanın en alt kısmına indiğinizde popüler, rastgele ve son gönderiler şeklinde oluşturulmuş paneli görebilirsiniz. Masaloku.com.tr için hazırlıklarımız sitemizi kurduğumuz ilk günden bugüne benzer şekilde sürdürülmekte, itina ile kategorilerin düzenlemesi yapılmakta, yeni gönderiler eklenerek sizlere sunulmaktadır. Anasayfasının işlevsel bir görünüm kazanmasına özen gösterdiğimiz web sitemiz hikayeden şiire, fıkradan masala değişik yazılara ev sahipliği yapmakta, fonksiyonel bir yapıya sahip olacak şekilde düzenlenmektedir. Yeni eklenen metinleri görebileceğiniz web sitemize gelerek sizde hikaye, masal ve diğer paylaşımları okuyabilirsiniz.

Masal Oku platformunu ziyaret ettiğinizde hangi bölümleri görebileceğinizden bahsetmeden önce değinmek istediğimiz birkaç husus var. Gerçek Hikayeler Sitemizi hazırlarken kendimiz için bazı hususlar belirledik ve belli bir düzende işlemleri yapmak üzere harekete geçtik. Mesela yalnızca İbretlik Hikayeler okumak isteyenler için değil, Dini Hikayeler sevenler içinde bir bölüm ayırdık ve bu da çeşitliliği beraberinde getirdi. Durum itibariyle değişik bölümlerden oluşan web sitemizin hazırlıklarına seçenekler sunma düşüncesiyle start verdik. Bugün web sitemize geldiğinizde anasayfada seçtiğimiz başlıkları kolayca görebilirsiniz. Bu da yazılara rahatlıkla ulaşabilirsiniz anlamına gelmekte.

Uyuyan Güzel Hikayeler ve eş değer masallar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir