Hikaye Okuma

kitap okumak

Masal Oku internet sitemizde birbirinden farklı kategoriler bulunmaktadır ki kuruluş aşamasında ilk etapta nasıl bir platform olmasını istediğimizi düşündük ve bir şablon oluşturarak buna uygun hareket edip hazırlıklara başladık. Hangi başlıkları ekleyeceğimiz konusunda karar verdikten sonra anasayfanın düzenine geçtik ve buraya yerleştirilen kategorilere yeni yazıların eklenmesi aşamasına sıra geldi.

Kategorilerin düzenlenmesinden yazıların ilave edilmesine kadar her aşamada titizlikle çalışıldı diyebiliriz. Başta masal bölümü olmak üzere hikaye gönderilerinin de incelenmesinin mümkün olduğu internet sitemiz birçok kategoriyi bünyesinde barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Çeşitliliği yansıtmasını amaçladığımız Dini Hikayeler web sitemize bu doğrultuda çalışmalar yapılmış ve yeni yazıların eklenmesi noktasında işlemler sürdürülmüştür. İnternet sitemize yönelik çalışmalarımızda işlevsel yönüne de odaklanılmış, anasayfa üzerinden kategorilere rahat ulaşılması hesaba katılarak gerekli adımlar atılmıştır. Başlıklar belirlenen sisteme göre yerleştirilmiş olup sitemizi ziyaret eden kişilerin inceleyebileceği alanlardan bir tanesi İbretlik Hikayeler adını taşımaktadır.

Sitemizde ayrıca deneme ve şiir sevenlerde unutulmadı. Bunun için özel bir bölüm ayrılarak Gerçek Hikayeler kısmı altında bu başlıklar bir araya getirildi. Hikaye Okuma platformundaki tüm başlıkların düzenli durması ve güzel bir görünüm sunması açısından içeriklerle buluşturulması içinde yine gerekli işlemler tarafımızca yapılmaktadır. Masal Oku web sitemize dair çalışmalarımızda odaklandığımız ve göz önünde bulundurduğumuz noktalardan biride güncel yapısına dair olmaktadır.

Güncelliğini koruması için çalışmalar gerçekleştirdiğimiz internet sitemizde anasayfa üzerinde yer verilen bölümlere dair gerekli uygulamaların yapılması ve yazıların paylaşılması gibi konular üzerinde durulup hazırlıklar bu doğrultuda şekillendirilmektedir. Sitemizi kurduğumuz ilk gün nasıl özenle çalıştıysak bugünde benzer şekilde özveri ve itina ile uygulamaları yapmaya devam ediyoruz. Web sitemizi geliştirmekte yine üzerinde durduğumuz konulardan biri olup Çocuk masalları ile birlikte hikayeden denemeye, şiirden fıkraya her biri birbirinden farklı başlıkların olduğu internet sitemize dair çalışmalarımız hassasiyetle sürdürülmektedir. Muhtelif kategorilerle bezenmiş internet sitemizin içerik olarak da zengin bir görünüm sunması amaçlanmakta, gerekli işlemler için zemin hazırlanarak hareket edilmektedir. Bir tık uzağınızdaki Çocuk Masalları adresini ziyaret ederek hikaye, deneme veya şiir bölümlerini bulabilir, son eklenen gönderileri inceleyebilir, kategorileri gezebilirsiniz. Uyuyan Güzel Masalını sitemizden ücretsiz okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tarihli Giysiler

Tarihli Çizmeler

Tarihli Çizmeler General şehirdeki en büyük ve en güzel eve sahipmiş. Bu yüzden bir eğlence …

Kusursuz Prens Masalı

Kusursuz Prens Masalı

Kusursuz Prens Masalı Bir zamanlar uzak bir diyarda, güzel bir prenses yaşarmış. Bu prenses büyük …

Tembel Kız Masalı

Tembel Kız

Tembel Kız Uzak bir köyde bir ev varmış. Bu evde bir kadın ve bir adam …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

odio id, ut nec dolor accumsan et, Praesent Curabitur leo Praesent