Hikaye Okumak İstiyorum

kitap

Masal  web sitemizi hazırlarken çeşitliliğe önem verdik ve bu doğrultuda işlemlerimizi sürdürdük. Neler yaptık? İnternet sitemizde günümüzde ürünlerin seçeneklerinin bulunması hususunu göz önünde bulundurarak çalışmalarımıza yön verdik ve yalnızca masal veya hikaye gibi paylaşımlar yapmak yerine muhtelif kategorileri bir araya getirerek çeşitliliği sağlamak istedik. Genel yapısını dikkate aldığımızda anasayfanın da düzen konusunda belli bir sisteminin olmasını amaçlayarak çalışıp dağınıklıktan uzak, nizama uygun bir görünüm sunması açısından gerekli uygulamaları yaptık. Buna göre bir kişi sitemize geldiğinde hangi bölümleri görebilir, şimdi onlardan bahsedelim. Peri masalları, keloğlan masalları ve Nasrettin hocanın fıkraları sitemiz bünyesinde incelenmesi mümkün olan başlıklardan birkaçı. Çalışmalarımız kapsamında başka kategorilerde eklemek istediğimiz için seçimlerimiz Hikaye Oku ve Güzel Sözler şeklinde oldu. Deneme ve şiir okumak isterseniz sitemizde Güzel Sözler bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Güncel kalmasına da dikkat ettiğimiz Masal Oku platformunda birbirinden güzel yazıların yer alması için hazırlıklar yapıyor, işlemlerimizi bu doğrultuda sürdürüyoruz.

kitap okumak

 Hikaye Okumak İstiyorum diyorsanız, içinde hikayeden denemeye, şiirden masala birçok gönderinin olduğu sitemize uğrayabilir, neler paylaştığımızı görebilir, ilginizi çeken yazıları okuyabilirsiniz. Düşünceleriniz bizim için değerli olduğundan okuduğunuz yazıların altına görüşlerinizi veya önerilerinizi yorum olarak bırakmanız bizi mutlu eder. Çocuk masalları, deneme, hikaye gibi farklı bölümlerden meydana gelecek şekilde tasarladığımız internet sitemizin içerik olarak zengin bir görünüm sunmasına dikkat ediyor, çalışmalarımızı renkli bir platform oluşturmak hedefiyle sürdürüyoruz. Gün içinde bir şeyler okumak istediğiniz zaman bir tık uzağınızda bulunan ve ister cep telefonu isterseniz bilgisayarınızın internet bağlantısı aracılığıyla kolayca ulaşabileceğiniz web sitemize gelebilirsiniz. Siz değerli okurlar için farklı başlıklara yer verdiğimiz Masal Oku platformunda işlemlerimiz sitemizi geliştirmek ve fonksiyonel yapısını korumak amacıyla devam etmektedir. Özveri ve dikkatle sürdürdüğümüz hazırlık süreçleriyle kategorilere yeni içerikler eklemek adına çalışmalar yapıyoruz. İçinde pek çok gönderinin yer aldığı web sitemize sizi de bekliyoruz. Kısa Masal adresinde geniş bir çerçeveye yayılan uygulamalarımız kapsamında gerek kategorilerin düzenlenmesi, gerekse anasayfanın işlevsel görünümü ve yeni içerik eklemek olmak üzere muhtelif konularda işlemler yapmaya devam ediyoruz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir