Hikayeler Çoçuklar İçin

kitap okumak


Masal Oku web sitemiz için çalışmalarımız tek bir konuyla sınırlı kalmamakta, birçok konuya odaklanılarak hareket edilmektedir. İnternet sitemiz paylaşımların çeşitli kategorilerde bulunması amacıyla masal, fıkra gibi bölümlere ayrılmış, her biri için özenle düzenlemeler yapılmıştır. Çocukların okuyabileceği içeriklere yer vermeye çaba gösterdiğimiz Masal Oku platformunun adından da anlaşılacağı üzere masal şeklinde bir kategoriye ev sahipliği yapmaktadır. Keloğlan masallarına ek olarak güldürürken bir taraftan da düşündüren Nasrettin Hocanın Fıkralarına da yine sitemiz üzerinden erişilmesi mümkündür. Çocuk masalları metinlerinin haricinde Peri Masalları ve Güzel Sözler başlığı da yine anasayfa düzeninde yerini almıştır. Güzel Sözler kısmında deneme ve şiir sevenlere yönelik paylaşımlar bulunmaktadır. Hikayeler Çoçuklar İçin kısmı ise kendi içerisinde başlıklara ayrılmakta, bunlar kısa çocuk masalları, hikayeler şeklinde bir sistemde dizilmektedir. Zamanımızı çeşitli işlerle ilgilenerek geçirirken bazen kısa bir mola ihtiyacı duyarız ve bu esnada herkesin dinlenmek için seçtiği aktiviteler değişir. Çalışırken ara verdiğinizde hikaye okumak isterseniz sizi de internet sitemize bekliyoruz. Klasik bir görünümden uzaklaşması için sitemizin alt kısmında bir panel oluşturulmuş, buraya okurların ilgilendikleri metinlere daha kolay ulaşabilmesi adına popüler, rastgele ve son gönderiler şeklinde kısımlar ilave edilmiştir. İnternet artık birçok noktadan erişilen bir araç haline gelmiş, bazen bir araştırma kimi zamansa bir yazı okumak amacıyla kullanılabilmektedir. Gelişen teknoloji dünyasında telefon, tablet ve bilgisayarlar yeni modelleriyle piyasaya sürülmekte, bu cihazlar aracılığıyla internete erişilmektedir. Web sitemizi gün içinde istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Son gönderilere bakabilir, dilerseniz hikaye, deneme ve şiir kategorilerindeki yazıları okuyabilirsiniz. Masaloku.com.tr adresinde güncel bir sistem oluşturmak, yeni içerikler dâhil etmek, mevcut düzeni korumak gibi çeşitli hususlarda çalışmalar sürdürülmektedir. Amacımız web sitemizin fonksiyonel yapısı içinde farklı yazılara yer vermektir ve dolayısıyla hazırlıklarda bu yönde şekillendirilmektedir. Hikayeler, masallar kendilerine özgü olay örgüsü ve karakterleriyle farklı bir dünyanın kapısını aralamaktadır. Hikayeden şiire, masaldan fıkraya muhtelif bölümlerin bulunduğu internet sitemizin dün ve bugün olduğu gibi yarında aynı şekilde düzenini sağlamak üzere çalışmalarımız özveri ile devam etmektedir.

Dini Hikayeler sitemize hala uğramadıysanız, paylaştığımız gönderileri henüz görmediyseniz sizi davet ediyoruz. Gerek sitenin kurulması gerekse sonrasında yapılan hazırlıklar esnasında çalışmalarda özenli hareket edilmiş, hangi kategorilerin ekleneceği konusunda fikir birliğine varılmıştır. Gerçek Hikayeler Web sitemizde önem verdiğimiz birkaç detay bulunmaktadır ki bunlardan ilki düzendir. Okurların sitemize geldiğinde aradıkları yazılara kolayca ulaşması için hem İbretlik Hikayeler anasayfa hem de kategori temelinde işlemler yapılarak düzen sağlanmıştır. Masal Oku Paylaşımların çeşitliliği de değindiğimiz bir diğer konudur. Bunun içinde kategorilerin birden fazla olması üzerinde durulmuş, buna göre seçimler yapılmıştır.

En güzel Uyuyan Güzel Masalını, Masal Oku sitemizden okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir