İlkokul Masal Kitapları

kitap

Masal platformu içinde birbirinden güzel içeriklere yer vermek için işlemler yaptığımız bir web sitesidir. Sitemizi tasarlarken genel yapısının nasıl olmasını istediğimizi göz önünde bulundurduk ve hazırlıkları buna göre başlattık. Eklenecek kategorilerin belirlenmesi, anasayfaya yerleştirilmesi ve paylaşımların yapılması gibi konu başlıklarında çalışmalarımızı sürdürdük. Bugün baktığımızda sitemizde peri masalları ile birlikte keloğlan masalları ve Nasrettin hocanın fıkraları paylaşımlarının olduğunu görmekteyiz. Fakat biz başka bölümlerde sitemize eklemek istediğimizden dolayı Uyuyan Güzel ile İbretlik Hikayeler kısımlarını da ilave ettik. Dini Hikayeler ve hikaye gönderilerinin içinde olduğu, bununla birlikte fıkralara da yer verdiğimiz web sitemizde Güzel Sözler kısmında ise deneme ve şiir içerikleri bulunmaktadır. Masal Oku platformu için çalışırken yapısının işlevsel bir görünüm kazanması yönünde adımlar atılmış, anasayfa ile ilgilenilerek sistemle uyumlu bir görüntü yakalamak, düzenli bir duruşa sahip olması için hazırlıklara yön verilmiştir. Sitemizle ilgili üzerinde durduğumuz bir başka konu ise güncelliğini koruması olmaktadır. Yeni içeriklerin eklenmesinden kategorilerin düzenli olmasına kadar çalışmalarımız geniş bir çerçevede devam etmektedir.

kitap okumak

Çeşitliliği yansıtması ve okurlar için seçeneklerin bir arada olması gibi hususlar dikkate alınarak sitemiz tasarlanmış, kategoriler anasayfa üzerine düzenli bir şekilde yerleştirilmiştir. Çocuk masalları, hikaye, deneme, şiir gibi farklı bölümlerde paylaşımlarla donattığımız internet sitemizi geliştirmeyi hedefliyor, bunun için çalışıyoruz. Değişik başlıklardan meydana gelen web sitemizin içerik olarak zengin bir görünüm kazanması, aynı zamanda renkli bir platform olması içinde elimizden geleni yapıyor, hazırlıklarımızı buna göre şekillendiriyoruz. Sizde okumayı seven biriyseniz ve gün içinde okumak için kendinize vakit ayırıyorsanız web sitemize uğrayarak neler paylaştığımıza bir göz atabilir, ilginizi çeken yazıları okuyabilirsiniz. Sitemizde okuduğunuz paylaşımların altına düşüncelerinizi yorum olarak yazarsanız bu bizi mutlu eder zira sizin görüşlerinize önem veriyoruz. Genel olarak birçok gönderiye ev sahipliği yapan, dolayısıyla muhtelif bölümleri bünyesinde barındıracak şekilde tasarlanmış olan internet sitemizde hikayeden şiire, fıkradan masala çeşitli içerikler mevcut. Kısa Masallar adresini istediğiniz zaman ziyaret ederek sizde paylaşımlarımızı inceleyebilirsiniz. Web sitemize yeni gönderileri eklemek noktasında ise çalışmalarımız devam etmektedir. Türkiye’nin en büyük Masal oku sitesinde birbirinden ilginç hikayeleri ve Gerçek hikayeler okuyabileceğiniz sitemizde tamamen ücretsiz hikayelere ulaşabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir