İnternette Masal Kitabı Okuma Siteleri

kitap okumak

Masal  platformu bünyesinde hem çocuklar hem de büyüklere yönelik içeriklerin bulunması için çalışılmaktadır. Web sitemizi dizayn ederken içinde yer alacak kategoriler üzerine düşündük ve bir konuya yoğunlaşmak yerine farklı bölümlerin olmasına karar verdik. Bu doğrultuda attığımız adımlar sonucunda anasayfanın düzeni ve diğer işlemlere geçtik. Masal ile birlikte hikaye gönderilerinin de görüntülenebildiği web sitemizde incelenmesi mümkün olan başlıklar peri masalları, keloğlan masalları ve Nasrettin hocanın fıkraları olmak üzere sıralanmaktadır. Ancak bunlar bizim için yeterli olmadığından dolayı başka bölümleri de eklemek istedik ve Gerçek Hikayeler ile Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler paylaşımlarını içeren Güzel Sözler kısımlarını sitemize dâhil ettik. İşlevsel yönüne odaklanarak sürdürdüğümüz çalışmalar ile anasayfanın düşündüğümüz sistemle uyumlu bir görüntü yakalamasını hedefledik ve başlıkları bu düzene uygun yerleştirdik. Çeşitliliği yansıtmasını istediğimiz internet sitemizde birden fazla kategoriye yer verdik. Masal Oku platformu için üzerinde durduğumuz hususlardan biride güncel yapısını korumaktır. Bu çerçevede yeni gönderilerin eklenmesi, başlıkların düzeni gibi konu başlıklarında çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

kitap

Farklı kategorilerin bir araya getirildiği web sitemizde çok sayıda içerik mevcuttur. Okumayı seven biriyseniz internet sitemiz ilginizi çekebilir zira içinde hikayeden denemeye, şiirden masala birçok gönderi yer alıyor. Web sitemizi geliştirmek, bulunduğu konumdan daha iyi bir seviyeye gelmesini sağlamak hedeflerimiz arasındadır. Ayrıca sitemizin içerik olarak da zengin bir görüntü sunmasını istiyoruz. Dolayısıyla baktığımızda çalışmalarımız geniş bir alana yayılıyor diyebiliriz. Çocuk masalları ile birlikte deneme, şiir gibi muhtelif bölümlere de ev sahipliği yapacak şekilde tasarladığımız internet sitemizi istediğiniz zaman ziyaret edebilir, dilerseniz son eklenen gönderilere bakabilir veya kategorilere bir göz atabilirsiniz. Kısa Masallar adresinde isterseniz okumuş olduğunuz yazıların altına yorumda bırakabilir, düşüncelerinizi, önerilerinizi yazarak bizimle paylaşabilirsiniz. Hikaye, şiir, masal ve diğer bölümler ile renkli bir platform olması için gayret gösterdiğimiz Masal Oku sitemize yönelik hazırlıklarımız sürmekte, yeni içeriklerle kategorilerin buluşması için çalışmalar tarafımızca yapılmaktadır. Sitemize gelen bir kişi anasayfa üzerinden başlıklara kolayca ulaşabilir. Web sitemizin düzenli bir görünümde kalması içinde gerekli işlemlerin yapılması ile ilgilenilmektedir. İnternet’te en güzel Uyuyan Güzel masalını sitemizden okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir