İnternetten Hikaye Kitabı Oku

kitap okumak

Masal Oku internet sitemizi kurarken çeşitlilik özelliğini yansıtmak istedik ve bu yönde hazırlıklarımızı başlattık. Birden fazla kategori ile buluşturduğumuz web sitemizde Uyuyan Güzel ile birlikte hikaye paylaşımları da bulunmaktadır. Sitemizi hazırlarken geniş bir çerçevede adımlarımızı attık ve bir konu üzerine odaklanmaktansa farklı farklı bölümler ile okurlara seçenekleri sunmayı hayal ettik. Çalışmalarımız çerçevesinde anasayfa düzenine yerleştireceğimiz kategorilerin hangileri olacağı üzerinde durduk ve başta masal olmak üzere diğer bölümleri belirledik. Peki, sitemize geldiğinizde hangi başlıkları görebilirsiniz? Hemen cevaplayalım.

Hikaye Oku kategorisinin yanı sıra peri masalları ve keloğlan masallarına da ev sahipliği yapan internet sitemizde aynı zamanda Nasrettin Hocanın Fıkraları da mevcuttur. Web sitemizde İnternetten Hikaye Kitabı Oku ve şiir sevenler içinde paylaşımların bulunmasını istediğimizden birde Güzel Sözler kısmını ilave ettik. Geniş bir skalada başlıkları bünyesinde barındıran bir platform olan Masal Oku adresine gelerek kategorileri inceleyebilir, son eklenen içeriklere göz gezdirebilir, ilginizi çeken yazıları okuyabilirsiniz. Gerek masal gerekse diğer başlıklara yeni metinlerin eklenmesi noktasında çalışmalarımız devam etmektedir.

kitap

İbretlik Hikayeler yanı sıra hikaye, deneme, şiir gibi birbirinden değişik bölümlerde paylaşımların yapıldığı internet sitemizin güncel yapısını korumak üzerinde çalıştığımız hususlardan bir tanesidir. Anasayfa düzeni de karışıklığın önüne geçmek, kategorilerin sistemle uyumlu şekilde dizilmesi amacıyla işlemler gerçekleştirilmiş, gerekli düzenlemeler yapılmıştır. Genel yapısını fonksiyonellik özelliğine uygun olarak hazırladığımız internet sitemizde hem küçüklere hem büyüklere hitap edecek gönderilerin bulunması için çaba gösterilmektedir.

Okumayı seviyorsanız seçenekleri bir araya getirdiğimiz internet sitemize sizi de davet ediyoruz. Gün içerisinde okumak için vakit ayırıyorsanız bir tık uzağınızdaki İnternetten Hikaye Kitabı Oku platformunu ziyaret edebilir, paylaşılan gönderilere göz gezdirebilir, istediğiniz yazıları okuyabilirsiniz. https://masaloku.com.tr adresinde çalışmalarımız ilk günkü özen ve dikkat ile sürdürülmekte, yeni metinlerin ilgili kategorilere eklenmesi, anasayfanın düzeninin ve işlevsel yönünün korunması için çalışmalara devam edilmektedir. Hikayeden şiire, fıkradan masala muhtelif bölümlerde içeriklerden oluşan internet sitemizde okuduğunuz yazıların altına yorum bırakarak fikir ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Web sitemizi geliştirmek, daha iyi bir konuma gelmesini sağlamak adına gerekli işlemlerin yapılması ile ilgilenilmektedir.

Okumayı sevenler için birbirinden güzel masallar eklemeye devam ettiğimiz internet sitemizde yer alan masallardan iki tanesini söyleyelim, çizmeli kedi ve robin hood masalları. İnternet sitemiz konusunda emin adımlar atmak, hem güncelliğini hem de sahip olduğu rengârenk yapıyı korumak adına çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Dini Hikayeler platformu için ilk adımları atarken önce nasıl bir site istediğimiz üzerine düşündük ve okuma keyfi sunan bir platform hazırlama konusunda karar kıldık. Tabi daha sonra iş kategori seçimine geldi ki bu esnada elimizden geleni yaparak özenli seçimlerde bulunmaya gayret ettik. Çocuk masalları zaten fikirlerimiz arasındaydı, bizim için buna ek olarak hangi bölümlerin ekleneceği konusu mühimdi ve bunu da hallederek sonuca ulaştık. Gerçek Hikayeler adresinde paylaşımlarda görsellerin bulunmasına dikkat ediyoruz ama her gönderide bir görsel ekleyeceğimiz şeklinde bir çalışmamız bulunmuyor. Biz bunun yerine paylaşıma ne yakışıyorsa onu yapma çabasındayız. Web sitemizin bütünlüğüne hangisi daha çok uyuyorsa ona göre uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Masal Oku platformunda masal dünyasına yolculuk yapmak, çocukların hayal dünyalarına konuk olmak isterseniz sizi de bekliyoruz. Web sitemizde çalışmalarımız tek bir konuyla sınırlı kalmamakta, geniş bir kapsamda işlemlerin ilerletilmesi üzerinde durulmaktadır.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tristique tempus Donec leo ultricies eleifend nunc