İnternetten Kitap Okuma

kitap

Masal platformunu tasarlama aşamasında sadece bir konuya değinip o alanda paylaşım yapmaktansa farklı başlıkları bir araya getirerek çeşitliliği oluşturmayı hedefledik ve bu çizgide ilerleyerek sitemizi kurduk. İçerisinde birden fazla kategoriye ev sahipliği yapacak şekilde dizayn edilen web sitemizde incelenmesi mümkün olan bölümler arasında peri masalları bulunmaktadır. Anasayfa üzerine yerleştirilen ve görüntülenen diğer kısımlar ise Uyuyan Güzel, İbretlik Hikayeler ve Dini Hikayeler şeklindedir. İşlevsel görünüm kazanması yolunda adımlat attığımız ve bu düşüncemiz ekseninde çalışmalar yaptığımız sitemizde hem masal hem de hikaye paylaşımları bulunmakla beraber Güzel Sözler kısmını da bünyesinde barındırmaktadır. Güzel Sözler içinde ise deneme ve şiir sevenler için gönderilere yer verilmektedir. Okumayı seviyor ve gün içinde okumak için kendinize vakit ayırıyorsanız sizi de web sitemize davet ediyoruz. Bir tık uzağınızda bulunan sitemize gelerek kategorileri inceleyebilir, ilginizi çeken gönderileri okuyabilir, isterseniz yorum yazarak bizimle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Güncel yapısını korumak için özen gösterdiğimiz, yeni içeriklerle başlıkları buluşturmak adına çalışmalar yaptığımız web sitemizde hâlihazırda hikayeden denemeye, fıkradan masala birbirinden farklı bölümlerde gönderiler vardır.

kitap okumak

Sitemizle alakalı çalışmalarımız kapsamında değindiğimiz konulardan biride içerik bakımından zengin olması olmuş, bu husus dikkate alınarak hazırlıklar yapılmış ve muhtelif kategorilere yer verilmiştir. Görsellerle desteklenen gönderiler ile renkli bir platform tasarlanmış, işlemler geniş bir yelpazede sürdürülerek web sitemiz oluşturulmuştur. Çocuk masalları yanı sıra hikaye, deneme gibi bölümlerinde yer aldığı Masal Oku platformunda hem çocuklara hem de büyüklere hitap edecek paylaşımların bulunması hedeflenmekte, buna göre çalışmalara yön verilmektedir. Anasayfa üzerine odaklanırken karışık bir görüntü oluşmaması adına kategorilerin eklenmesi aşamasına dikkat edilmiş, düzenli ve sistemle uyumlu bir çizgi yakalamak için gerekli hazırlıklar yapılmıştır. Kısa Masallar adresinde anasayfanın üst kısmında başlıklar ile birlikte son yayınlar görüntülenmekte olup ayrıca sayfanın alt tarafında da yine kategoriler sıralanmaktadır. Web sitemizin çok yönlü olması, güzel içeriklerle donatılması adına çalışmalarımız şekillendirilmekte, yeni gönderilerin paylaşılması için hazırlıklar sürdürülmektedir. Sizde bir şeyler okumak isterseniz içinde hikaye, deneme, şiir gibi bölümlerin olduğu sitemize uğrayabilirsiniz. Gerçek Hikayeler, Masalar ve çocuk hikayelerini sitemizden okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir