İnternetten Masal Okuma

kitap okumak

Masal içerisinde değişik kategorilerin yer aldığı bir platformdur. Farklı bölümleri bir araya getirmeyi hedefleyerek web sitemizi hazırlamaya başladık ve hangi başlıkların ekleneceği üzerinde durarak çalışmaları ilerlettik. Şöyle bir genel açıdan baktığımızda sitemize adını veren Dini Hikayeler başta olmak üzere hikaye gönderilerine de ev sahipliği yapan Gerçek Hikayeler platformunda kategoriler anasayfada üst kısımda sıralanmaktadır. Sitemizi ziyaret eden bir bireyin görüntüleyebileceği bölümler arasında İbretlik Hikayeler, keloğlan masalları ve Nasrettin hocanın fıkraları bulunmaktadır.  Tabi ki çalışmalarımız bu kadarla sınırlı kalmayarak yeni bölümler eklenmiş bunlarda Hikaye Oku ve Güzel Sözler olmuştur. Güzel Sözler kısmında deneme ve şiir paylaşımları mevcuttur. İçerik bakımından zengin olmasını amaçladığımız, bu sebeple hazırlıklar yaparak yeni gönderiler eklediğimiz internet sitemizde böylece hikayeden şiire, denemeden masala birbirinden farklı paylaşımlara yer verilmiştir. Okumayı seven biriyseniz ve hikaye, deneme, şiir tarzında içerikler ilgi alanınıza giriyorsa web sitemize bir uğrayabilirsiniz. Siz değerli okurlar için sitemiz içerisinde muhtelif bölümlere yeni gönderiler ilave etmek noktasında çalışmalarımıza yön veriyoruz.

kitap

 İşlevsel olması özelliğine de değindiğimiz ve çok yönlü olmasını hedeflediğimiz web sitemizde bu nedenle birden fazla başlık yer almaktadır. Çeşitliliği yansıtması içinde bir araya getirilerek okurlara sunulan bu bölümlere yeni gönderileri eklemek üzerine de hazırlıklarımız sürmektedir. Çocuk masalları ile birlikte çok sayıda içeriği bünyesinde barındıran web sitemizi geliştirmek, mevcut konumundan daha iyi bir noktaya gelmesini sağlamak amacıyla da gerekli adımların atılması ile ilgileniyoruz. Hikaye, deneme ve şiir okumayı seviyorsanız sizi de sitemize davet ediyoruz. Masal Oku platformunda okuduğunuz yazıların altına yorum olarak düşüncelerinizi veya önerilerinizi yazmanızda bizi ayrıca memnun eder. Çünkü sizlerin görüşlerine önem veriyoruz. Yapısını göz önüne aldığımızda farklı kategorilerden oluştuğunu gördüğümüz Kısa Masallar adresine dair çalışmalarımız sitemizi kurduğumuz ilk dönemdeki gibi aynı hassasiyet ve özen ile devam etmektedir. Anasayfanın sistemle uyumlu bir görüntü yakalaması, sitenin fonksiyonel ve güncel kalması, yeni içeriklerin dâhil edilmesi gibi çeşitli alanlarda hazırlıklarımıza yön vermekte, geniş bir yelpazeye yayılan çalışmalarımızı şekillendirmekteyiz. Sizde gün içinde bir şeyler okumak isterseniz internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Çocuk masalları ve daha fazlasını Uyuyan Güzel sayfamızda bulabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir