Kısa Anlamlı Hikayeler

kitap

Masal Oku internet sitemizi tasarlarken bazı hususları göz önünde bulundurarak hareket ettik ve içinde farklı bölümlerin bulunması için gerekli düzenlemeleri yaptık. Genel olarak değerlendirdiğimizde internet sitemizde başta masal olmak üzere çeşitli kategorilerin yer aldığını ve dolayısıyla buna bağlı olarak birçok gönderinin paylaşıldığını görmekteyiz. Yapısını fonksiyonel bir görünüme kavuşturmak amacıyla yaptığımız çalışmalar neticesinde anasayfanın düzenini oluşturduk ve belirlenen başlıkları yerleştirdik. Sitemize gelen bir kişi anasayfanın üst tarafında başlıkları bir sıra halinde görebilir. Web sitemizde incelenmesi mümkün olan kategoriler arasında Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Nasrettin Hocanın Fıkraları yer almaktadır. Çalışmalarımız kapsamında bu kadarının da yeterli olmayacağını düşünerek bir bölüm daha ekledik o da içinde deneme ve şiir gönderilerinin bulunduğu Güzel Sözler’dir. Okumayı seven kişilere farklı başlıklar ve içeriklerden oluşan bir web sitesi hazırlama düşüncesiyle çıktığımız yolda Masal Oku platformunu kurduk. Web sitemizin çalışma alanı olarak bir konuya odaklanmak yerine değişik bölümleri bir araya getirerek seçenekleri içermesini sağladık.

kitap okumak

Okumayı seviyorsanız ve farklı içerikleri bir arada bulmak isterseniz internet sitemizi tercih edebilirsiniz. Denemeden şiire, fıkradan masala kadar geniş bir yelpazede çalışmalarımızı sürdürdüğümüz internet sitemizin güncel olarak okurlara sunulması da yine önemsediğimiz konu başlıklarından biridir. Çeşitliliğe önem vererek tasarladığımız Masal Oku platformunu gün içerisinde istediğiniz vakit ziyaret edebilir, son eklenen gönderileri inceleyebilir, kategorileri gezebilirsiniz. Çocuk masalları paylaşımlarının da bulunduğu internet sitemizi güncel tutmak amacıyla hazırlıklar yapılmakta, yeni içeriklerle zenginleştirilmektedir. https://masaloku.com.tr adresinin anasayfası hazırlanırken düzene dikkat edilmiş, işlevsellik ön planda tutularak işlemler gerçekleştirilmiştir. Sitemize gelen bir kişinin aradığı yazı veya bölümlere kolay ulaşabilmesi amaçlanmış, bu doğrultuda gereken uygulamalar yapılmıştır. Hikaye, deneme, masal gibi birbirinden farklı bölümlere ev sahipliği yapan web sitemizde okuduğunuz metinlerin altına görüşlerinizi veya önerilerinizi yazmanız bizi mutlu eder. Sitemizi geliştirmek maksadıyla çalışmalarımız ilk günkü özen ve dikkat ile sürdürülmekte, yeni gönderilerin paylaşılması için hazırlıklar şekillendirilmekte, fonksiyonel yapıda bir platform olması için uygulamalara yön verilmektedir. Değişik kategorilerin yer aldığı sitemize siz değerli okurları da bekliyoruz. Uyuyan Güzel masalları ve daha güzel masallar için sayfamızı takip edebilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

Altın Kuş

Altın Kuş

Altın Kuş Bir zamanlar dünyanın en özel elma ağacına sahip bir kral varmış. Bu ağaç …

kurbaga-ile-okuz

Kurbağa ile Öküz

kurbaga-ile-okuz Bir zamanlar güzel bir gölette bir grup kurbağa yaşarmış. Birlikte yaşamaktan çok mutluymuşlar. Oyunlar …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

in porta. neque. nec ut eleifend et, elementum