Kısa Çoçuk Hikayeleri Özetleri

kitap
kitap

Masal Oku platformu için yaptığımız hazırlıklar çerçevesinde birden fazla kategoriyi bir araya getirme düşüncesiyle hareket ettik. Amacımız internet sitemizde sadece bir konu üzerinden paylaşımların bulunması olmadığında buna yönelik adımlar atarak kategori seçimlerini şekillendirdik diyebiliriz. Okumayı seven bireyler için birçok gönderi bulunsun diye hazırlıklar gerçekleştirdiğimiz internet sitemizde hem masal hem de diğer başlıkları görebilir, inceleyebilirsiniz. Tabi önceliklerimizden birisi masallardı ve buna odaklanarak başlıkları eklemiştik.

Yanı sıra hikaye, fıkra gibi alanlarla da web sitemizi zengin bir görünüme kavuşturmak istedik ve işlemleri sürdürdük. Çalışmalarımız Masal Oku adresine ilave etmiş olduğumuz tüm kategorilerin düzeni ve içerikleri noktasında itina ile devam etmekte olup web sitemiz için gerekli işlemlerin yapılması üzerinde durmaktayız. Masal Oku platformunda hangi kategoriler var sorusuna geldiğimizde ise yine masallardan başlayalım istiyoruz. Keloğlan masalları ve prenses masalları kısımlarını bünyesinde barındıran web sitemiz ek olarak hikaye başlıklarını da içerecek şekilde tasarlandı. Peki, internet sitemize geldiğinizde inceleyebileceğiniz hikaye bölümleri neler? Onları da şu şekilde sayalım: gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ibretlik hikayeler. Bu kadar mı, elbette hayır çünkü biz çeşitliliğe önem vererek internet sitemizi kurma girişimlerimizi başlattık.

Fıkra alanında Nasrettin hoca fıkralarına yer verdiğimiz web sitemizde güzel sözler ve eğitim başlıkları da mevcut. Güzel Sözler içindeyse deneme ve şiir olmak üzere iki ayrı kısmın yer alması sağlandı. Bugün artık hem bilgisayarlar hem de tablet ve telefonlarla internete daha kolay bağlanılabiliyor. Hal böyle olunca bireyler bir konuyu merak ettiklerinde internetten araştırabiliyor ya da çeşitli yazıları okuma imkânı bulabiliyorlar. Mevcut durumu değerlendirdiğimizde bizde bir internet sitesi kurarak muhtelif başlıklar ve gönderileri içerecek bir platform hayaliyle yola çıktık.

Sonucunda da Uyuyan Güzel adresini hazırladık ve içine masaldan fıkraya, şiirden hikayeye türlü içerikleri ekleyerek düzenlemeleri yaptık. Okumayı seviyorum diyorsanız sizi internet sitemize bekliyoruz zira çalışmalarımız başlıklara yeni metinlerin ilave edilmesi noktasında devam ediyor. Ayrıca web sitemizle alakalı ilgilendiğimiz bir başka durumda güncel yönünü koruması ki bunun içinde gereken çalışmalar yapılıyor.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sed mattis ut elementum vel, adipiscing facilisis sem, elit. ipsum massa