Kısa İlkokul Hikayeleri

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku başlığına yer verdiğimiz Masal Oku adlı internet sitemizde içeriklerin zengin olmasına ve geniş bir yelpazede gönderilerin paylaşılmasına dikkat edilerek çalışmalar sürdürülmektedir. Öncelik verdiğimiz konular arasında çocukların okuyabileceği masalların yer almasıydı ki bunlar arasında Keloğlan Masalları var. Bizim çalışmaya başlarken düşündüğümüz hususlardan biride muhtelif kategorilerin sitede yer almasıydı.

Bunun içinde hikaye oku, eğitim, gerçek hikayeler, dini hikayeler gibi bölümler site bünyesine ilave edildi. Çocukların okuyabileceği güzel masallarla süslediğimiz web sitemizde büyüklerinde okuyabileceği deneme ve şiir gönderilerini paylaşabileceğimiz bir bölümümüz var ki adı güzel sözler. İbretlik hikayeler şeklinde muhtelif kategorileri bünyesinde barındıracak şekilde dizayn ettiğimiz internet sitemizi her zaman güncel tutma hedefiyle çalışıyoruz. Sizde eğer okumayı seven biriyseniz ve gün içerisinde okumak için kendinize zaman ayırıyorsanız internet sitemizdeki yazılara göz atabilirsiniz. Yapısını belli bir düzende oluşturduğumuz web sitemizin içerisinde hem çocuklar hem de büyüklerin okuyabileceği gönderilerin paylaşılmasına dikkat ediyoruz.

Fıkra kısmında ise Nasrettin Hoca Fıkraları olarak paylaşımlar mevcuttur. Teknoloji alanında takip ettiğimiz gelişmeler çerçevesinde bugün telefonlar birbirinden farklı modeller ve özellikleriyle müşterilerin beğenisine sunuluyor. Günümüzde akıllı telefonlar sayesinde internete kolayca bağlanılmaktadır. Sizde isterseniz bilgisayarınız üzerinden internet sitemize ulaşabilirsiniz. Veya telefonlarınızla da Masal Oku platformunu ziyaret edebilirsiniz. Mobil kullanım için uygun bir dizaynda tasarladığımız web sitemize dair çalışmalarımızda yeni içeriklerin paylaşılması yönünde olmaktadır. Zira bizim için önceliklerden bir tanesi sitenin güncel şekilde yapısının korunmasıdır.

Dinlenirken bir şeyler okumayı düşünürseniz ya da seyahatteyseniz okumak isterseniz internet sitemize gelerek hem son gönderileri hem de daha önce eklenen yazıları bulabilirsiniz. Sitemizi mevcut konumundan daha iyi bir seviyeye taşımak hedeflerimizden biri olduğundan dolayı çalışmalarımıza bu kapsamda devam ediyoruz. Sizde sitemizle ilgili görüşlerinizi yorum olarak bize aktarabilir veya siteye eklediğimiz iletişim bilgileri aracılığıyla tarafımıza ulaşabilirsiniz. Anasayfada üst kısımda yer alan kategorilere tıklayıp yazıları bulabilirsiniz. Güzel sözler bölümünde yer verdiğimiz deneme ve şiirlere ek olarak masallar ve ayrıca hikayelerle hazırlamış olduğumuz Masal Oku adlı internet sitemizi ziyaret etmediyseniz sizi de bekliyoruz. Uyuyan Güzel masalı ve daha fazlasını sitemizde okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tarihli Giysiler

Tarihli Çizmeler

Tarihli Çizmeler General şehirdeki en büyük ve en güzel eve sahipmiş. Bu yüzden bir eğlence …

Kusursuz Prens Masalı

Kusursuz Prens Masalı

Kusursuz Prens Masalı Bir zamanlar uzak bir diyarda, güzel bir prenses yaşarmış. Bu prenses büyük …

Tembel Kız Masalı

Tembel Kız

Tembel Kız Uzak bir köyde bir ev varmış. Bu evde bir kadın ve bir adam …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eget Praesent dolor at elit. vel, tristique consequat.