Kısa Masal Örnekleri

kitap
kitap

Masal Oku internet sitemize yönelik çalışmalar yaparken içerik bakımından zengin olması, her başlıkta birbirinden güzel paylaşımların yer alması gibi konular üzerinde durduk ve tasarımını bu doğrultuda tamamladık. Web sitemizi ziyaret eden bir kişinin görüntüleyebileceği başlıklar arasında Keloğlan Masalları ve Nasrettin Hocanın Fıkraları bulunmaktadır. Elbette hazırlıklarımız bu kategoriler ile sınırlı kalmamış, yeni adımlar atmak ve internet sitemize gelen okurlar için alternatifler sunmak amacıyla Peri Masallarının yanında Hikaye Oku bölümü dâhil edilmiştir.

Tek başına hikaye gönderilerinin yeterli olmayacağını düşünerek alt başlıklar şeklinde kısa masallar ve kısa hikayeleri de ilave ettik. Masal Oku platformunun hem anasayfasında hem de kategoriler düzeyinde fonksiyonel bir yapıda olması hedeflerimiz arasındadır. Buna dayanarak sitemizde paylaşımlara hızlı ve kolay erişilmesi noktasında işlemler tarafımızca gerçekleştirilmektedir. İçeriklere eklenen görseller ile birlikte web sitemizin renk şeması çeşitlendirilmekte, güzel bir görünüm sunmaktadır. İlk etapta sitenin kuruluşu sırasında yalnızca hikaye veya masal üzerine değil farklı başlıklarda gönderileri eklemeye karar verilmiş, bu da fıkra, güzel sözler olmak üzere yeni paylaşımların Masal Oku bünyesinde yerini almasını sağlamıştır.

Kısa Masal Örnekleri, hikayeler web sitemizde öne çıkan içeriklerden olmakla birlikte Güzel Sözler kısmına da anasayfa düzeninde yer verilmiş, deneme ile şiir olarak iki başlık okurlara sunulmuştur. Geniş bir yelpazede hikayeden fıkraya, masaldan denemeye çok sayıda paylaşımın bir araya getirildiği Masal oku platformu için hazırlıklarımız ilk günden bu yana aynı özen ve hassasiyet ile sürdürülmekte, yeni içeriklerin paylaşılması adına gereken çalışmalar yapılmaktadır. Web sitemiz anasayfasında en alt kısımda bir alan tasarlanarak buraya popüler gönderiler, rastgele gönderiler ve son gönderiler şeklinde üç ayrı kısım ilave edilmiş durumdadır. Hikaye okumayı seviyorsanız sizde internet sitemize gelebilir, ayrıca isterseniz diğer bölümler olan deneme ve şiir kısımlarına göz gezdirebilir, son eklenen yazıları inceleyebilirsiniz. Masaloku.com.tr için çalışmalarımız yeni metinlerin kategorilerde yerini alması hususunda sürmekte, internet sitemizin güncelliğini korumasına dikkat edilmektedir. Birçok metin ve bölümün bir arada bulunduğu Masal Oku sitemize dair itinayla düzenlemelerin yapılması ile ilgilenilmektedir.

Masal Oku internet sitemizi güzel bir yer haline getirmek için çalıştık ve bunun için her detayla ilgilenerek istediğimiz sonucu almak adına hazırlıklarımızı sürdürdük. Dini Hikayeler web sitemizin hazırlık aşaması bazı ayrıntılar ile ilgilenilmesine sahne olmuş, her bir köşesi için işlemler yapılarak buna göre genel durumu şekillendirilmiştir. Gerçek Hikayeler Web sitemizde yer almasına karar verdiğimiz kategorilerden birazdan söz edeceğiz. Ondan önce hangi aşamalardan geçerek İbretlik Hikayeler web sitemizi bugünkü haline getirdik, onu anlatalım istiyoruz. İnternete artık telefonlar, tabletler, bilgisayarlar yani teknolojinin bize sunduğu imkânlar sayesinde kolayca erişebiliyoruz. Çocuk hikayeleri ve Uyuyan güzel masalı için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleifend accumsan vulputate, ante. ut felis quis