Kisa Masallar Ve Hikayeler

kitap
kitap

Masal Oku platformu için hazırlıklara başladığımızda üzerinde durduğumuz konulardan biri sitenin genel yapısının çeşitliliği yansıtmasıydı ki bu düşünce ekseninde hangi kategorilerin ekleneceği hususuna değindik. Web sitemiz bünyesinde farklı başlıkları barındıracak şekilde dizayn edilmiş olup masalla birlikte çeşitli bölümleri içermektedir.

Çalışmalarımız kapsamında düşüncemiz internet sitemizde çocuklar için güzel masalların yer almasını da kapsıyordu ve bunun için seçtiğimiz kategorileri ilave ettik. Ayrıca birden fazla bölümü bir araya getirmek suretiyle Masal Oku adlı internet sitemizi tasarladık. Okumayı seven bireyler için birçok gönderi paylaşmak üzere hazırlıklara yön verdiğimiz web sitemizde sadece bir konuya odaklanmak yerine muhtelif başlıkların bulunması adına gerekli işlemlerin yapılması üzerinde durduk. Masal Oku adresinde yer almasına karar verilen masal başlıklarını keloğlan masalları ve prenses masalları olarak sayabiliriz. Geniş odaklı düşünerek hareket edip çalışmalar gerçekleştirdiğimizden hikaye içinde başlıklar ayırdık. Onları da şu şekilde belirtelim: gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ibretlik hikayeler.

Farklı kategorilerin bir arada olduğu bir internet sitesi hayal ederek çıktığımız yolda hazırladığımız web sitemizde yer verdiğimiz diğer alanlar ise güzel sözler, fıkra ve eğitim oldu. Tabi bu noktada güzel sözlerde deneme ve şiir, fıkrada ise Nasrettin hoca fıkralarını paylaştığımızı da belirtmek isteriz. Muhtelif bölümlerden oluşacak şekilde hazırlayarak yeni gönderiler paylaşmak üzere çalışmalar yaptığımız internet sitemizde böylece masaldan şiire türlü içeriklerin bulunması sağlanmıştır.

Masal Oku platformunda yer vermek istediğimiz kategorileri seçerken internet sitemizin çeşitliliği içermesini hedefledik. Bu bakımdan masalla birlikte hikaye, deneme, fıkra gibi bölümleri ilave ettik ve çalışmalarımızı yeni içerik ekleme noktasında ilerlettik. İstediğiniz zaman web sitemizi ziyaret ederek hangi gönderileri paylaştığımızı görebilir, Uyuyan Güzel platformuyla ilgili düşünce veya önerilerinizi yorum kısmına yazarak bizlere ulaştırabilirsiniz. Web sitemiz için çalışmalarımızda özenle hareket ediyor, kategorilerin düzenli bir yapıya sahip olmasına önem veriyor, gönderi paylaşımı noktasında gerekli hazırlıkların yapılmasıyla ilgileniyoruz. Başta masal olmak üzere birçok içeriğin bulunması adına çalışmaya devam ettiğimiz web sitemizin güncel yapısını koruması da bizim göz önünde bulundurduğumuz detaylardan biridir.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mağrur Ağaç

Mağrur Ağaç

Mağrur Ağaç Bir zamanlar bir ormanın tam ortasında iki ağaç varmış. Biri incir ağacıymış diğeri …

Mulan in Turkish Masalı

Mulan in Turkish

Mulan in Turkish Masalı Bir zamanlar Çin’de Zhou diye biri yaşarmış. Zhou imparatorun ordusunda askermiş. …

Sihirli İnek

Sihirli İnek

Sihirli İnek Bir zamanlar ufak bir köyde Jack ve Harry adında iki çifti yaşarmış. İkisi …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

odio non et, felis ut ipsum sed