Kısa Uyku Masalları

kitap
kitap

Masal Oku platformuna dair konular üzerinde durduktan sonra çalışmaların ne şekilde olacağı konusuna yoğunlaştık ve tasarım üzerine işlemlere başladık. İnternet bugün birçok işlemi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmemize imkân tanıyan bir araç. Öyle ki artık merak edilen ürünler, kitaplar online olarak incelenebiliyor. Buna birde teknolojik gelişmelerin ışığında üretilen yeni özelliklere, donanıma sahip telefon, tablet, bilgisayar modellerini ekleyebiliriz ki bu sayede işlemleri halledebiliyoruz. Her geçen gün değişen koşullar neticesinde bugün artık internet üzerinden merak edilen hususlarda araştırma yapılarak bilgi sahibi olunabilmektedir. Bizlerde bu durumu değerlendirerek nasıl bir web sitesi kurmak istediğimiz konusunu düşündük ve sonuç olarak içerisinde bilhassa çocuklar için paylaşımların yer alacağı bir platform tasarlama fikriyle yola çıktık. İçerisinde eğitim adlı bir başlığında yer aldığı web sitemizde çocukların okuyabileceği keloğlan masalları paylaşımları da bulunmaktadır. Gerçek hikayeler, dini hikayeler olarak içerik ekleme çalışmaları da yaptığımız web sitemizi halen ziyaret etmediyseniz sizi davet ediyoruz. Birbirinden farklı konularda masalların olduğu sitemizde ayrıca eğlenceli fıkralarda okuyabilirsiniz. İbretlik hikayeler, masallar, fıkralar şeklinde sıralanan bir içerik düzeninin bulunduğu Masal Oku platformunu daha iyi bir konuma taşımak bizim amaçlarımızdan birisi. Dolayısıyla bu konuda sizin yorumlarınızda bizim için oldukça kıymetli. Şayet okuduğunuz yazılar veya sitemizle alakalı önerileriniz, düşünceleriniz varsa bizimle paylaşmak isterseniz yorum kısmına yazabilirsiniz. Çabamız web sitemizin güncel yönünü koruyacak şekilde düzenli bir görünüme sahip olması ve siz değerli okurlara sunulması yönündedir. Bu sebepledir ki çalışmalarımızda yeni gönderilerin paylaşılması konusuna ayrı bir önem gösterilmekte, siteye yerleştirilen kategorilere paylaşımların eklenmesi konusunda işlemlere yön verilmektedir. Çocuğunuz masal okumayı seviyorsa birçok masalı paylaştığımız internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Masal Oku yalnızca bir tık uzakta, telefonlardan kolayca erişilebilsin diye web sitemiz mobil kullanıma uygun şekilde dizayn edildi. Fıkralar, masallar ve daha bir sürü paylaşıma ev sahipliği yapan bir platform olan Masal Oku adresine dilediğiniz zaman uğrayarak eklemiş olduğumuz gönderileri inceleyebilir, anasayfa üzerinde üst kısma sıralanan kategorilere tıklayarak istediğiniz bölüme kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

- Mustafa Yakut

Avatar
Türkiye'deki tüm öğrencilere ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına - Eğitime dair bilgiler ve çocuk masalları hakkında yararlı olacağımızı düşünerek kaliteli içerikler üretip, fark yaratmayı düşünerek https://masaloku.com.tr sitesini yayına aldık.

Ayrıca kontrol et

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir