Kitap Oku

kitap

Masal  web sitemiz içerisinde birbirinden farklı kategorilere yer vererek çeşitliliği sağlamayı hedefledik. Sitemizi kurarken içinde bulunmasını istediğimiz başlıklara karar vererek bunları anasayfa üzerine ne şekilde yerleştireceğimiz konusu üzerinde durduk. İşlevsel ve çok yönlü bir platform tasarlamayı düşündüğümüz için birden fazla bölümü bir araya getirdik. Pek, bu başlıklar hangileri? Bu soruya peri masalları, keloğlan masalları ve Nasrettin hocanın fıkraları şeklinde cevap verebiliriz ancak hepsi bu kadar değil. Zira geniş bir yelpazede içerikler paylaşmayı amaçladığımız sitemizde Gerçek Hikayeler ile birlikte Dini Hikayeler kısımları da yer almaktadır. İbretlik Hikayeler içinde deneme ve şiir sevenlere yönelik paylaşımlar bulunmaktadır. Web sitemizi tasarladıktan sonra güncel yapısını korumaya da önem verdik ve bu çerçevede gerekli işlemlerin yapılması ile ilgilendik. Masal Oku platformunda yer verdiğimiz başlıkların yeni gönderilerle buluşması için çalışmalarımızı sürdürdük. Başta masal olmak üzere muhtelif kategorileri bünyesinde barındıracak şekilde dizayn ettiğimiz internet sitemizde hikayeden denemeye farklı içerikler mevcuttur.

kitap okumak

 Okumayı seviyorsanız, gün içinde bir şeyler okumak isterseniz değişik bölümlerden oluşan web sitemize uğrayabilir, eklenen içerikleri inceleyebilir, kategoriler arasında bir gezintiye çıkabilirsiniz. Dilerseniz sitemizde okumuş olduğunuz gönderilerin altına düşüncelerinizi veya önerilerinizi de yorum olarak yazabilirsiniz. Çocuk masalları şeklinde paylaşımlarında yer aldığı sitemizin içerik olarak zengin bir görünüme kavuşması adına hazırlıklarımız devam etmektedir. Ayrıca çalışmalarımız anasayfanın düzeninden kategorilere yeni gönderilerin ilave edilmesine kadar geniş bir alanda sürmektedir. Masal Oku platformunu ziyaret eden bir bireyin başlıklara ve yazılara kolay ulaşabilmesi için düzenleme üzerinde durulmuş, anasayfaya kategoriler sistemle uyumlu şekilde yüklenmiştir. Görsellerle birlikte yüklediğimiz gönderilerle oluşturduğumuz web sitemizin renkli bir platform olmasını da istiyoruz. Hem hikaye ve masal hem de deneme ve şiir gibi gönderilerin paylaşıldığı sitemizde çocuklara ve büyüklere hitap edecek içeriklerin olmasına özen göstererek çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Sizde hikaye, deneme veya şiir okumak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kısa Masallar adresine dair işlemlerimiz sitenin fonksiyonel bir yapıda kalması noktasında da devam etmekte olup aynı zamanda kategorilerin yeni içeriklerle donatılması içinde hazırlıklara yön verilmektedir. Masallar diyarında Uyuyan Güzel hikayemizi okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir