Korkunc Masal

kitap

Masal adresinde birçok paylaşımı bir arada görebilmeniz mümkün çünkü sitemizi hazırlarken çeşitliliğe verdiğimiz önem doğrultusunda hareket ederek farklı kategorileri bir araya getirdik. Web sitemizde anasayfa üzerinde birden fazla başlık yer almakta. Sitemiz içinde tek bir konuda paylaşım yapabilirdik ve bu sitemize adını veren masallar hakkında olabilirdi. Ancak bizler bu durumun tersine muhtelif bölümlerden oluşan ve renkli bir platform hazırlama gayesiyle yola çıktık. İçinde masal ve hikayeler bulunan sitemizde incelenebilecek başlıklar peri masalları, Hikaye Oku ve Güzel Sözler olarak sıralanmaktadır. Güzel Sözler kısmında ise deneme ve şiir içerikleri mevcuttur. Çeşitliliğe odaklandığımız için elbette ki çalışmalarımız burada bitmedi ve geride kalan yıllardan günümüze kadar uzanan ve ülkemizde bilinen masallardan olan Keloğlan Masalları ile Nasrettin Hocanın Fıkraları da yine sitemiz bünyesinde yerini aldı. İster telefonunuz ister bilgisayarınızın internet bağlantısı aracılığıyla kolayca erişebileceğiniz web sitemizde hikayeler, denemeler, şiirler yer almakta. Hedefimiz hem çocukların hem de büyüklerin ilgisini çekecek güzel gönderilere sitemizde yer vermek olduğundan dolayı çalışmalarda bu yönde sürdürülmektedir.

kitap okumak

Çocuk masalları ve diğer paylaşımlar ile içerik olarak zenginleşmesini, gelişmesini istediğimiz Masal Oku platformuna sizde istediğiniz zaman uğrayarak ilginizi çeken gönderileri okuyabilir, düşüncelerinizi yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz. Hikaye, şiir, fıkra derken geniş bir yelpazede yazılar ile donatılmış olan internet sitemizde ister kendiniz bir şeyler okuyabilir, dilerseniz çocuklarınız için masallar bulabilirsiniz. Genel durumunu dikkate alarak hazırlıklarımızı şekillendirdiğimiz Kısa Masallar adresinde yer verdiğimiz kategorilerin düzeni ile de ilgileniyor, yazıları görsellerle birlikte yüklüyoruz. Okumayı seviyorum diyorsanız ve çayınızı, kahvenizi içerken vaktinizi bir şeyler okuyarak değerlendirmek isterseniz sizi de web sitemize bekleriz. Masal Oku platformuna gelerek kategoriler arasında gezebilir, son olarak paylaştıklarımızı görebilir, okumanın keyfini çıkarabilirsiniz. Web sitemizin anasayfasını düzenlerken okurlara kolaylık olması açısından kategoriler üst tarafta bir şerit halinde konumlandırılmıştır. İşlevsel olmasını ve güncel yapısını korumasını hedeflediğimiz, bu kapsamda işlemler gerçekleştirdiğimiz internet sitemizde siz değerli okurlar için güzel gönderilerin bulunması için çalışıyor ve Masal Oku platformunu geliştirmek istiyoruz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

Altın Kuş

Altın Kuş

Altın Kuş Bir zamanlar dünyanın en özel elma ağacına sahip bir kral varmış. Bu ağaç …

kurbaga-ile-okuz

Kurbağa ile Öküz

kurbaga-ile-okuz Bir zamanlar güzel bir gölette bir grup kurbağa yaşarmış. Birlikte yaşamaktan çok mutluymuşlar. Oyunlar …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

felis porta. Sed libero eget vulputate, Praesent Curabitur diam ipsum lectus