Küçüklere Masallar Kitabı

kitap

Masal Oku internet sitemizde siz değerli okurlar için birbirinden güzel içeriklere yer vermeye çaba gösteriyoruz. Web sitemizi kurarken düşüncelerimizi öncelikle kategorileri seçmeye yoğunlaştırdık ve sonuç olarak muhtelif bölümlerden meydana gelen bir platform kurduk. Çalışmalarımız kapsamında yalnızca masal paylaşımı değil hikaye gönderilerini de eklemek üzerine odaklandık. Ancak bu bizim için yeterli değildi. Sitemiz için daha fazlasını yapabilirdik ve yaptık. Genel havasında çeşitlilik ile uyumlu olan bir görüntü çizmesini istediğimiz web sitemizde masal ve hikaye dışında Güzel Sözler kategorisi altında deneme ile şiir içerikleri de mevcut. Hikaye, deneme, şiir, masal ya da fıkra, ilgilendiğiniz alan için internet sitemize uğramanız yeterli. Farklı bölümler içine eklediğimiz onlarca yazı arasından ilginizi çeken metinleri okuyabilirsiniz. Bu noktada hangi başlıkların sitemizde olduğunu söylemekte fayda var. Peri masalları web sitemizde görüntüleyebileceğiniz kısımlardan biri. Diğerleri ise keloğlan masalları, küçüklere masallar kitabı ve Hikaye Oku olmak üzere anasayfamız üzerinde sıralanmış durumdadır. Hazırlıklarımızın odak noktalarından biri sitenin güncelliğini koruyarak okurlara sunulmasıdır. Bu konu üzerinde çalışarak gerekli adımları atmak niyetiyle hareket ediyoruz.

kitap okumak

Yeni gönderilerle buluşturmayı hedeflediğimiz internet sitemizde hem küçüklere hem de büyüklere hitap edecek paylaşımların bulunması bizim önemsediğimiz hususlar arasında yer alıyor. Canınız şiir okumak isterse veya bir deneme okumayı düşünürseniz bir tık uzağınızda bulunan Masal Oku platformunu ziyaret edebilir, dilerseniz kategoriler arasında bir gezintiye çıkarak paylaşılan metinlere göz gezdirebilirsiniz. Uyuyan Güzel, İbretlik Hikayeler gibi farklı içeriklerle donattığımız internet sitemizin fonksiyonel yönüne de özen gösterilmektedir. Anasayfanın sisteme uygun bir düzende olmasına dikkat edilmekte, yeni içerikler ilgili kategorilere yerleştirilmektedir. İnternete artık elimizin altında olan akıllı telefonlar aracılığıyla da kolayca erişebildiğimizi düşünürsek artık internet üzerinden araştırma yapılabiliyor veya yazı okunabiliyor. Aklınızdan bir şeyler okuma fikri geçerse Dini Hikayeler sitemize uğrayabilirsiniz. Hikayeden şiire, fıkradan masala türlü paylaşımlardan oluşan https://masaloku.com.tr  adresinde anasayfanın alt kısmında bulunan popüler, rastgele ve son gönderiler bölümlerini içeren birde panel mevcuttur. Geniş bir yelpazede yazıları paylaştığımız web sitemizde dilerseniz okuduğunuz içeriklerin altına yorum bırakabilirsiniz.

Gerçek Hikayeler platformunu hazırlarken işlevsel bir görünüme sahip olmasına özen gösterdik ve bu çerçevede işlemlere başladık. Sitenin çocuklar tarafından rahatlıkla kullanılabilmesi için basit ve rahat bir tasarım içermesini hedefleyerek hazırlıklarımızı sürdürdük. Sitemizle alakalı değindiğimiz konu başlıklarından biride farklı bölümleri bünyesinde barındırması olmuş, bu doğrultuda kategorilerin belirlenmesi aşaması ile ilgilenilmiştir. Sonuç olarak bugün baktığımızda başta sitemize adını veren masal paylaşımları ile beraber birçok paylaşımın yer aldığını görmekteyiz. Sitenin genel durumunu dikkate aldığımızda anasayfa üzerine konumlandırılmış olan başlıklardan birkaçını şu şekilde sayabiliriz; peri masalları, keloğlan masalları ve Nasrettin hocanın fıkraları. Elbette çeşitlilikte bizim için önemli bir husustu ve bunun için Hikaye Oku ile Güzel Sözler kısımlarını da siteye ilave ettik. Güzel Sözler bölümünde deneme ve şiir sevenler için gönderiler paylaşılmaktadır. Okumayı seviyorsanız, hikayeler, denemeler veya eğlenceli fıkralar ilginizi çekiyorsa sizi de web sitemize davet ediyoruz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir