Masal İsimleri

kitap
kitap

Masal Oku platformu birden fazla kategorinin bulunduğu, çocuklar için masalların yer aldığı internet sitemizdir. Sitemizi kurma aşamasında bazı hususlara dikkat ettik ki bunlardan birisi çocukların okuyabileceği dünya masallarından ülkemizde bilinen masallara birçok paylaşımın bulunmasıydı. Ki bunun için siteye eklediğimiz masallara Keloğlan masalları dâhil oldu.

Eğitim başlığı ile birlikte birçok paylaşıma yer vererek çeşitliliği sağlamayı hedeflediğimiz web sitemizde çocuğunuzun okuyabileceği çeşitli masallar mevcut. Prenses masalları ve peri masalları başlıkları inceleyebileceğiniz bölümlerden yalnızca iki tanesi. Diğerleri ve daha fazla neler paylaştığımızı görmek için sitemize uğrayabilirsiniz. Kısa masallar haricinde fıkra bölümünde Nasrettin hoca fıkraları şeklinde gönderilerin yer aldığı Masal Oku platformunun güncel kalması çalışmalarımızda önemsediğimiz hususlardan biridir.

Genel olarak bakıldığında düzenli bir yapı sergilemesini istediğimiz web sitemizde anasayfayı bu düşünce ekseninde şekillendirdiğimizi söyleyebiliriz. Üst tarafta bir şerit halinde konumlanan kategorilerin dışında sayfanın diğer bölümü içinde paylaşılan masallara yer vererek okurlara kolaylık olmasını istedik. Masal Oku adresine geldiğinizde kategorilere üst kısımdan rahatça ulaşarak paylaşımları inceleyebilirsiniz. Bizim için önemli olan işlevsel ve aynı zamanda bol içerikli bir internet sitesidir ki belirlediğimiz kategorilerden eklediğimiz gönderilere kadar her aşamada bu hususa dikkat ederek çalışmayı sürdürüyoruz.

Okumak sizin sevdiğiniz aktivitelerden biriyse, masallarla dolu, ayrıca farklı bölümlerinde yer aldığı web sitemize gelerek gezebilir, ilginizi çeken yazıları okuyabilir, son gönderilere göz gezdirebilirsiniz. İnternete erişimin daha kolay bir hale geldiği günümüz şartlarında online olarak araştırma, yazı okuma, inceleme gibi çeşitli işlemler hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Dolayısıyla bizde çocuklar için fonksiyonel yapıda hazırlanmış ve içerisinde birden fazla kategori ile onlarca masalın bulunacağı bir internet sitesi kurma fikriyle hareket edip Masal Oku platformunu dizayn ettik. Okumayı seviyorsanız, eğlenceli fıkralar okumak isterseniz internet sitemizi ziyaret edebilir, sayfaları inceleyebilirsiniz. Bizim hedefimiz her zaman sitenin belli bir çizgide ilerlemesi, düzenini koruması ve aynı zamanda güncel kalmasıdır. Bu nedenle içerik paylaşımına önem verdiğimiz ölçüde sitenin tasarımı noktasında da dikkat ediyor, tertipli bir yapıda kalması adına gerekli işlemleri yapmaya çalışıyoruz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

Altın Kuş

Altın Kuş

Altın Kuş Bir zamanlar dünyanın en özel elma ağacına sahip bir kral varmış. Bu ağaç …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

leo. neque. fringilla dictum Aliquam ultricies quis ut risus.