Masal Okuma Sitesi

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku platformu adından da anlaşılacağı gibi masalları içeriyor ancak biz internet sitemizi hazırlarken başka bölümlerde olsun istediğimiz için buna göre hareket ederek işlemleri yaptık. Web sitemizde önceliklerimizden biri çocukların okuyabileceği masalların yer almasıydı ki bunun için belirlenen kategorileri ekledik. Aynı zamanda muhtelif başlıkların dâhil edilerek geniş bir yelpazede paylaşım yapılmasını hedeflediğimizden ötürü bu çerçevede hazırlıklar gerçekleştirdik diyebiliriz.

Birbirinden farklı bölümleri bir araya getirmek suretiyle dizayn ettiğimiz Masal Oku adresinde yeni içerik paylaşma hususunda çalışmalarımız her zaman olduğu gibi devam etmektedir. Masal okumak isteyen çocuklar için paylaşımlara yer verdiğimiz web sitemiz ayrıca hikaye bölümlerini de içermektedir. Şimdi web sitemizin hangi kategorileri bünyesinde barındırdığına değinelim. Masal Oku platformunda yer almasını istediğimiz bölümlerden ikisi keloğlan masalları ve prenses masalları olurken hikaye için ayrılan kısımlarda gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ibretlik hikayeler şeklinde sıralanmaktadır.

Masallar ve hikayelerin bulunduğu web sitemiz güzel sözler, fıkra ve eğitim başlıklarını da içerecek şekilde hazırlanmıştır. Detaylandıracak olursak fıkrada Nasrettin hoca fıkraları yer alırken güzel sözler kısmında deneme ve şiir alt başlıkları vardır. Çeşitli kategoriler ve birçok gönderiye yer verdiğimiz internet sitemizin tasarımı noktasında da sadeliği tercih ederek işlemleri şekillendirdik. İnternet sitemizi ziyaret ettiğinizde anasayfada kategorilere kolayca ulaşabilir, eklenmiş olan içerikleri inceleyebilirsiniz. Web sitemiz için çalışmaları sürdürürken güncel yapısını korumasına özen gösteriyoruz.

Gerek başlıkların düzenli olması gerekse yeni yazıların ilave edilmesi gibi hususlarda gerekli hazırlıkların yapılması üzerinde duruyoruz. Masaldan şiire, denemeden hikayeye türlü paylaşımlarla renklendirmiş olduğumuz internet sitemize siz değerli okurları bekliyoruz. Uyuyan Güzel adlı internet sitemizi kurmaya karar verdiğimizde içerik bakımından masalla birlikte diğer başlıklarında yer almasını amaçladık ve bu düşüncemiz ekseninde çalışmalarımızı yaptık. Masallarla süslediğimiz, deneme ve şiirlere yer verdiğimiz web sitemizde aynı zamanda fıkra ve hikayelerde paylaşıldı. Okumayı seviyorum diyorsanız sizi özenle hazırladığımız, içerisinde çeşitli kategoriler yer alan internet sitemize davet ediyoruz. Sitemizi kurarken olduğu gibi bugünde internet sitemiz için çalışmalarımızda itina ile hareket ediyor, yeni içerik eklemek hususunda işlemleri sürdürüyoruz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

at velit, commodo Aenean vel, consequat. elit.