Masal Parkı Oku

kitap okumak

Masal  platformunda sizin için eklediğimiz içerikleri gördünüz mü? Henüz görmediyseniz web sitemize sizi davet ediyoruz. Sitemizi kurmaya karar verdiğimiz sırada göz önünde bulundurduğumuz detaylar vardı ve bunlardan biri kategori anlamında çeşitliliğin sağlanmasıydı. Peki, bunun için neler yaptık, birazda ondan bahsedelim. Masal Parkı Oku sitemizi tasarlarken içinde yer alacak kategorileri belirleyerek bunların anasayfa üzerine nasıl konumlandırılacağını düşündük ve her yaştan okurun kolayca kullanabileceği, işlevsel bir platform hazırlamak için düzenli durmalarına özen gösterdik. Sitemize geldiğinizde anasayfada üst tarafta sıralanan başlıkları görebilirsiniz. Masal Oku sitemizde yer alan ve incelenmesi mümkün olan bölümler peri masalları ile birlikte keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları şeklinde sıralanmaktadır ama bu kadarla sınırlı kalmadı elbette çalışmalarımız ve Hikaye Oku ile Güzel Sözler kısımlarını da dahil ettik. Bugün kıyafet satışı yapan bir mağazaya girdiğimizde veya kitap almak istediğimizde seçenekleri inceleyebiliyoruz.

kitap

 Günümüz koşullarını dikkate alan ekibimiz ile beraber başlattığımız hazırlıklar kapsamında kurduğumuz web sitemizde birden fazla bölümü bir araya getirdik. Hikaye, masal ve fıkra paylaşımlarını bulabileceğiniz sitemiz içerisinde ayrıca Güzel Sözler bölümünde deneme ve şiir gönderileri mevcuttur. Çocuk masalları, hikaye, deneme ve şiir gibi muhtelif bölümlerle dizayn ettiğimiz web sitemizin hem çocuklar hem de büyükler için güzel paylaşımlara ev sahipliği yapan bir platform olmasını hayal ettik. Bu düşünce ekseninde çalışmalarımızı şekillendirdik. Sitemizin fonksiyonel bir yapı kazanması ve güncelliğini koruması içinde işlemlerin yapılması ile ilgilenilmektedir. İster hikaye okumak isterseniz arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz fıkralar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Çok yönlü bir platform olması yönünde çaba gösterdiğimiz Masal Oku adresinde farklı kategorilerin yer alması sağlanmıştır. Web sitemizde yazıları daha kolay bulabilmeniz için birde arama kutucuğu var. Kısa Masallar adresine geldiğinizde okuduğunuz metinlerin altına düşüncelerinizi veya önerilerinizi yazarak bizimle paylaşabilir, sitemizi geliştirmemiz için katkıda bulunabilirsiniz. Bir konuya odaklanarak yalnızca tek bir alanda paylaşım yapmak yerine birbirinden değişik bölümlere yer vererek içerik olarak zengin bir görünüme kavuşmasını amaçladığımız web sitemize sizi de bekliyoruz. Kategorilerin yeni gönderilerle buluşması içinde ayrıca çalışmalarımız devam etmektedir. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir