Masallar Hikayesi

kitap okumak

Masal Oku adresinde siz değerli okurlar için birbirinden güzel içeriklere yer vermeye çaba gösteriyor, böylelikle renkli bir platform oluşturmayı amaçlıyoruz. Web sitemizde yalnızca tek bir alanda paylaşım yapılmamakta, bunun yerinde çeşitli bölümler bir araya getirilerek çeşitlilik sağlanmaktadır. Sitemizden bahsedecek olursak hazırlık aşamasında kategorilerin belirlenmesi işlemiyle birlikte bunların anasayfada ne şekilde yerleştirileceği üzerine düşünceler geliştirdik ve daha sonrada içeriklerin paylaşılması kademesine geçtik. Çocuğunuza okumak için masal arıyorsanız veya hikaye okumayı seviyorsanız web sitemizde sizin için birçok gönderi mevcut. Üstelik sadece masal ve hikaye değil başka kategorilerde var. İnternet sitemize geldiğinizde görebileceğiniz bölümleri şu şekilde sayabiliriz; peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları, Hikaye Oku ve Güzel Sözler. Bu saydığımız bölümlere anasayfa üzerinde üst kısımdan ulaşabilirsiniz. Deneme ve şiir gönderilerini Güzel Sözler başlığında bulabilirsiniz. Geçmişten günümüze yaşanan değişimler neticesinde örneğin telefonlar ve bilgisayarlar farklı modelleriyle birlikte piyasaya sürülmektedir. Bu gelişmeler ve seçenekleri göz önünde bulundurarak bizde sitemizde çeşitliliğe yer vermeyi hayal ettik.

kitap

 Sonuç olarak hikayeden şiire, denemeden masala farklı bölümler ve gönderiler web sitemizde yerini almış oldu. Çocuk masalları şeklinde içeriklere de yer verdiğimiz internet sitemizin güncel yapısını korumaya özen gösteriyor, bu doğrultuda işlemlerin yapılması ile ilgileniyoruz. Ayrıca Masal Oku platformunda anasayfa düzeni de çalışmalarımız kapsamına girmekte. Kolay bir kullanım sunması, başlıkların düzenli bir şekilde sıralanması gibi hususlarda anasayfa üzerine hazırlıklar gerçekleştirdik ve sitemiz bugünkü halini aldı. Şiir sevenler, hikaye veya deneme okumak isteyenler için web sitemizde çeşitli paylaşımlar bulunmakta. Sizde bir şeyler okumak istediğinizde Masal Oku platformuna gelebilir, hangi yazıları eklediğimizi görebilir, ilginizi çeken metinleri okuyabilirsiniz. Kısa Masallar adresinde hem hikaye ve masal hem de deneme, şiir ve fıkra gönderileri yer alıyor. Ve çalışmalarımızda bu kategorilere yeni içerikler eklemek noktasında devam ediyor. Geniş bir yelpazeye yayılan hazırlıklarımız ile web sitemize yeni yazılar ilave etmek için çalışıyoruz. Sitemizi ziyaret ettiğinizde okuduğunuz gönderilere yorumda yazabilirsiniz. Düşüncelerinizi bizimle paylaşmanız bizi mutlu eder, ayrıca sitemizi geliştirmemiz içinde katkıda bulunmuş olursunuz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir