Masallar Ve Hikayeler

kitap okumak
kitap okumak


Masal oku internet sitemizde birden fazla kategoriye yer verilmiştir. Amacımız siteyi kurarken tek bir konuya bağlı kalmayıp genel anlamda çeşitlilikle göz dolduran ve içerik bakımından zengin bir platform oluşturmak olmuş, buna göre çalışmalar gerçekleştirilmiştir. Web sitemizi hazırlarken bazı hususlara özellikle değinilmiş, belli bir sistemde anasayfa ve kategorilerin yerleştirilmesi ile ilgilenilerek işlemler şekillendirilmiştir. Öncelikle bir birey internet sitemize geldiğinde üst bölümde Hikaye Oku ile birlikte diğer kategorileri görmekte ve buradan ilgisini çeken bölümlere tıklayarak ulaşabilmektedir. Bu detayın yanı sıra sayfanın en alt kısmında da bir pano bulunmaktadır. Panoda yine sitemizi ziyaret eden okurlara kolaylık olması açısından popüler gönderiler, rastgele gönderiler ve son gönderiler şeklinde üç bölümden oluşmaktadır. Detaylarla yapından ilgilenilerek sitenin dizaynı tamamlanmış, başta masal ve hikaye olmak üzere birbirinden farklı kategoriler bir araya getirilerek içerik olarak dolu dolu bir web sitesi kurmak amaçlanmıştır. Sonuç olarak bakıldığında sitemiz genel görüntüsü bakımından çeşitliliği içeriyor diyebiliriz. Ancak çalışmalarımız elbette bu kadarla kalmıyor. Her geçen gün siteyi geliştirmek ve daha güzel bir seviyeye taşımak noktasında adımlar atılarak yeni içeriklerle başlıklar zenginleştiriliyor. Çocuk masalları ile birlikte Güzel Sözler bölümüne de ev sahipliği yapan internet sitemizde deneme ve şiir sevenlerde unutulmamış, bu kategorilere içerikler yerleştirilmiştir. Gün içinde işlerinize vakit ayırdığınız zaman dilimlerinin arasında mola verdiğinizde bir şeyler okumayı seviyorsanız ve hikayeler ilginizi çekiyorsa internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizin her köşesi özenle tasarlanmaktadır. Çocuk Masalları platformuna verdiğimiz önem çerçevesinde hazırlıklar yapılarak belirlenen kategorilere metinlerin ilave edilmesi üzerine uygulamalara devam edilmektedir. Zaman yeniliklere sahne olmaya devam ediyor. Günümüzde artık hem telefon hem de tablet ve bilgisayarlar aracılığıyla internet bağlantısına birçok noktadan erişim sağlanabiliyor ki bu da bireylere okumak istedikleri yazılara internetten ulaşabilme imkanını sunuyor. Bizde internet sitemizi dizayn ederken gelişmeleri dikkate alarak hareket ettik ve okurların ilgisini çekebilecek paylaşımlarda oluşan Masallar Ve Hikayeler platform hazırlamayı hedefleyerek yola çıktık. Bundan sonrada aynı özen ve hassasiyet ile çalışarak yeni gönderileri paylaşmaya devam edeceğiz.

Dini Hikayeler platformunda birden fazla kategori ile içerikleri okurlara sunuyoruz. Bunlar arasında Gerçek Hikayeler, İbretlik Hikayeler, peri masalları gibi bölümler var. Bilindiği üzere 21. yy bilişim çağı olarak bilinmektedir. Bu dönemde hızla gelişen ve değişen dünya dikkat çekmektedir. Teknolojinin gelişimi ile insan hayatında büyük kolaylıklar meydana gelmiştir. Mesela internet. Bugün tüm sorunlarımızın tek çözüm kaynağı internet. Eskiden araştırmalarımızı ansiklopedi, sözlük üzerinden yaparken bugün tüm araştırmalarımızı internet üzerinden yapmaktayız. Bu gelişim ve değişime biz de ortak olarak Masal Oku, hikaye, şiir, fıkra gibi yazınlardan örnekleri internet ortamına taşıdık. Bu sayede her anlamda ekonomik bir sistem kurmuş olduk. En güzel çocuk hikayeleri ve Uyuyan Güzel Masalı için sayfamızı ziyaret etmeye ne dersiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir