Masalların Faydaları

kitap okumak

Masal  web sitemizde farklı ve güzel içeriklere yer vermeye çalışıyoruz. İnternet sitemizi tasarlarken düşündüğümüz detaylardan birisi genel anlamda çeşitliliği içermesiydi ve bizde bu çerçevede hazırlıkları başlattık. Okurlara seçenekleri sunmayı hedeflediğimiz sitemizde birden fazla kategori mevcut. Uyuyan Güzel ile birlikte hikayelere ev sahipliği yapan web sitemiz bünyesinde görüntülenen başlıklardan biri peri masalları adını taşımaktadır. Ayrıca ülkemizde bilinen keloğlan masalları ile Nasrettin hocanın fıkraları da yine İbretlik Hikayeler platformuna dâhil edilmiştir. Diğer kısımlar ise Dini Hikayeler ve Güzel Sözler şeklinde sıralanmaktadır. Güzel Sözler içerisinde deneme ve şiir gönderileri paylaşılmaktadır. Fonksiyonel, kategorilere kolay ulaşılabilen bir platform tasarlamak için yaptığımız çalışmalar neticesinde web sitemiz kurulmuş, birbirinden farklı bölümler ile çeşitlilik sağlanmıştır. Güncel kalmasına özen gösterdiğimiz sitemize yönelik çalışmalarımız itina ile sürdürülmektedir. Masal Oku platformunda yalnızca masal paylaşımlarına değil başka başlıklara yer vermek istediğimiz için buna uygun düzenlemeler gerçekleştirdik.

kitap

Hangi kategorilerin ekleneceğine karar verdikten sonrada anasayfanın nasıl bir görüntüye sahip olacağı ve düzeni konusuna odaklanarak bu alanda hazırlıklarımızı tamamladık. Bugünkü haliyle sitemizin anasayfasında üst tarafta başlıklar sıralanırken en alt kısımda ise popüler masallar ve popüler aramalara ek olarak yine kategoriler yerleştirilmiştir. Kitap almak isteyen bir kişide bir mağazaya girdiğinde birçok kitabı inceleme imkânı bulur. Bu durumu bizde web sitemize uygulamak istedik ve okumayı seven bireyler için muhtelif başlıkların bulunduğu bir platform dizayn ettik. Hikaye, deneme, şiir, fıkra ve masal olmak üzere hepsi birbirinden farklı gönderilerle donattığımız sitemizi istediğiniz zaman ziyaret ederek paylaşımlara göz gezdirebilir, ilginizi çeken yazıları okuyabilirsiniz. Okumayı seviyorum diyenlerdenseniz web sitemize sizi de bekliyoruz. İçerik olarak tek bir alanla sınırlı kalmayıp değişik bölümlerde gönderiler paylaşarak geniş bir yelpazede hazırlıklar yaptığımız Kısa Masallar adresi için çalışmalarımız sitemizi kurduğumuz ilk günlerde olduğu gibi hassasiyet ile sürdürülmektedir. Çocuk masalları şeklinde içerikleri de bünyesinde barındıran sitemizde hem çocuklar hem de büyüklere yönelik paylaşımların bulunmasına özen göstermekteyiz. Sizde web sitemizi ziyaret ettiğinizde dilerseniz okuduğunuz gönderilerin altına yorum bırakarak düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir. İbretlik Hikayeler, Gerçek hikayeler ve Çocuk masallarını sitemizde okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir