Masallarla Dolu Bir dünya

kitap
kitap

Masal Oku platformunda neler paylaştığımızı hala görmediyseniz web sitemize davetlisiniz. Sitemizi hazırlarken üzerinde durarak çalışmalarımıza konu edindiğimiz başlıklardan birisi çeşitli kategorilerin bir araya getirilmesi olmuş, bu yönde yapılan işlemler ile hangi bölümlerin ekleneceğine karar verilmiştir. Sadece masal ya da başka bir alan üzerinden paylaşımlarımızı yapabilirdik ama bu fikirlerimizle uyuşmazdı, dolayısıyla sitemize adını veren masallara ek olarak diğer kategorileri de sitemiz bünyesine dâhil etmiş olduk.

Peki, hangi kategoriler ile sitemizi buluşturduk? Bu sorunun yanıtını şu şekilde yazabiliriz; peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları, Güzel Sözler ve Hikaye Oku. Hepsi birbirinden değişik bölümlere ev sahipliği yapan, içerik bakımından birçok gönderinin yer aldığı internet sitemize sizi de bekliyoruz. Çalışmalarımız kapsamına aldığımız hususlardan bir diğeri sitenin tasarımı oldu ve bu noktada da sade bir tasarımdan yana tercihimizi kullandık. Böylece hem büyüklerin hem de çocukların rahatlıkla kullanabildiği, başlıkların belli bir düzende eklendiği bir platform elde ettik. Okumayı seviyorsanız web sitemizde ilginizi çeken paylaşımlar olabilir, istediğiniz vakit sitemize gelerek paylaşmış olduğumuz içeriklere göz gezdirebilirsiniz.

 Çocuk masalları yanında eğlenceli fıkralar ve şiirler ile zenginleştirmeyi istediğimiz internet sitemize yeni içerikler ekleme konusunda çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz. Günlük olarak ilgilendiğiniz işlere ek olarak kısa bir dinlenme molasına veyahut seyahat ederken bir şeyler okumak ister misiniz? Soruya yanıtınız evet ise çayınızı, kahvenizi yudumlarken kategoriler arasında gezebileceğiniz, birbirinden değişik paylaşımlara yer verdiğimiz Masal Oku sitemize bir uğrayabilirsiniz.

Zamanımız artık internet üzerinden araştırma yaparak çeşitli yazılara ulaşma imkânını bizlere sunmaktadır. Bu noktada mevcut şartlar üzerinden değerlendirme yapan bizlerde Masaloku.com.tr adresini hazırladık ve içinde farklı bölümlerin bulunması için çalıştık. Sonuç olarak bugün sitemizde hikayeden şiire, fıkradan masala ayrı alanlarda içeriklerin paylaşılması yönünde çalışmalarımız devam etmektedir. Sizde web sitemizde okuduğunuz yazılara yapacağınız yorumlar ile Masal Oku platformunu geliştirmemizde bizlere yardımcı olabilir, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Hazırlıklarımız sitemizin daha iyi bir seviyeye gelmesi ve başlıklara yeni metinlerin ilave edilmesi hususlarında özen ve dikkat ile devam etmektedir.

https://masaloku.com.tr


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sihirli İnek

Sihirli İnek

Sihirli İnek Bir zamanlar ufak bir köyde Jack ve Harry adında iki çifti yaşarmış. İkisi …

Tarihli Giysiler

Tarihli Çizmeler

Tarihli Çizmeler General şehirdeki en büyük ve en güzel eve sahipmiş. Bu yüzden bir eğlence …

Kusursuz Prens Masalı

Kusursuz Prens Masalı

Kusursuz Prens Masalı Bir zamanlar uzak bir diyarda, güzel bir prenses yaşarmış. Bu prenses büyük …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sem, elit. venenatis suscipit amet, ut non id ut