Masallarla Dolu Bir Dünya Masal Oku

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku platformuna uğrayarak sizler için paylaştığımız içeriklerden haberdar olabilirsiniz. Bugün internet siteleri üzerinden bilgi ve paylaşımlara ulaşmak mümkün olmaktadır ki bizde bu çerçevede fikirlerimizi değerlendirip bir sonuca varmak için çalışmalara başladık ve sonuç itibariyle Masal Oku sitemiz kurulmuş oldu. Web sitemize geldiğinizde çocuğunuzun okuyabileceği ya da onunla birlikte okuyabileceğiniz masallar bulabilir, isterseniz kendiniz için sitemizi gezerek ilginizi çeken bölümleri inceleyerek gönderilere göz gezdirebilirsiniz.

İnternet sitemizin adında belirttiğimiz üzere çalışmalarımızda odak noktalarımızdan bir tanesi çocuk masalları oldu ve hazırlıklarda bu yönde ilerledi. Başlıkların belirlenmesiyle birlikte nasıl bir düzen oluşturacağımız konusuna yoğunlaştık. Bu noktada anasayfanın tasarımı ile işe başlayarak seçtiğimiz kategorileri yerleştirip sayfanın kalan bölümlerini düzenleme işlemi ile ilgilendik. Kitapların dünyası gerçekten farklı, buna bir örnek verelim. Bazı filmler kitaplardan uyarlama oluyor ve bireyler henüz filmi çıkmamış, kimse izlememişken konusu ve karakterleri hakkında kitabı okuduğu için çoktan fikir sahibi oluyor. İnternette yapılan paylaşımlarda yeni kitaplar hakkında bilgi sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

 Sevdiğimiz bir yazarın yeni çıkan kitabı ya da henüz ilk kitabını yazmış olan bir yazarı internet sayesinde keşfedebiliyoruz. Sizin keşfedebileceğiniz bir internet sitesi olarak bizlerde Masal Oku platformunu oluşturduk. Öncelikle minik bireylerin güzel zaman geçirebileceği, masal okuyabileceği bir platform olarak dizayn ettiğimiz Masal Oku adresinde büyükleri de unutmadık ve her yaştan okura yönelik gönderiler paylaşma konusunda deneme ve şiir bölümlerine yer verdik. Çocuğunuz masal okurken sizde sitemizdeki Güzel Sözler kısmına göz gezdirerek alt başlıklar olan deneme ve şiire bakabilirsiniz.

Okumayı seviyorsanız ve yer zaman fark etmeksizin okumak için vakit ayırıyorsanız kitabınızı okuduktan sonra farklı paylaşımları gözünüz arıyorsa web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Hikaye oku, peri masalları, Nasrettin hocanın fıkraları, keloğlan masalları gibi farklı bölümler aracılığıyla içerikleri sizlere ulaştırdığımız web sitemizde yorum yaparak düşüncelerinizi de paylaşabilirsiniz. Masaloku.com.tr adresini değerli okurlar için içerik konusunda özenle hazırlamaya gayret ediyor, gerek masal gerekse diğer kısımların düzenlenmesi ve yeni yazıların paylaşılması üzerine yoğunlaşıp çalışmalarımızı buna göre sürdürüyoruz.

https://masaloku.com.tr


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

Altın Kuş

Altın Kuş

Altın Kuş Bir zamanlar dünyanın en özel elma ağacına sahip bir kral varmış. Bu ağaç …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elit. accumsan eleifend ipsum ut ipsum massa Donec nec id