Masallarla Renkli Bir Platform

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku platformu masalla birlikte pek çok gönderiye ev sahipliği yapacak şekilde hazırlanmıştır. İnternet sitemizde siz değerli okurlar için bir araya getirdiğimiz başlıklarında çeşitliliği içermesine dikkat edilerek hazırlıklar yapılmış, kategoriler itinayla belirlenmiştir. Bir parkta otururken veya evin balkonunda dinlenip çayınızı yudumlarken, işe giderken ya da bir yerden eve dönüş yolunda zamanınızı okuyarak değerlendirmeyi seviyorsanız web sitemize göz atmaya ne dersiniz? İnternet sitemizin adının masal oku olması sizi yanıltmasın çünkü içerisinde masal dışında da başlıklar mevcut. Bunlara geçmeden evvel önce masal kısmını bitirelim.

 Peri masalları ve keloğlan masalları web sitemizde incelenebilecek kısımlar arasındadır. Şimdi sırada diğer bölümler var. Hikaye Oku kategorisini görüntüleyebileceğiniz sitemizde aynı zamanda Nasrettin hocanın fıkraları şeklinde de bir başlık ayrılmış durumdadır. Başka bölüm var mı derseniz cevabımız evet olacak zira birde Güzel Sözler kısmı mevcut ki burada da deneme ve şiir içeriklerini paylaşıyoruz. Tüm bu bahsettiğimiz şeyleri toparlayıp genel durumu değerlendirdiğimizde web sitemizin hikaye, çocuk masalları, deneme, şiir ve fıkra olmak üzere değişik başlıklardan meydana geldiğini görüyoruz. Kitaplar güzel bir dosttur ve her biri ayrı bir dünyayı yansıtır.

Hikaye ve masallarda öyledir. Bizde web sitemizi oluştururken farklı paylaşımlara yer vermek suretiyle Masal Oku platformunun sizler için seçenekleri içermesini hedefledik. Okurken hikayeler, öykülerdeki kişilerin yaşamlarına tanık olur, onların mutluluklarına, sıkıntılarına şahit oluruz. Sizde eğer okumayı seviyor, hikayeler ilginizi çekiyorsa web sitemize bir uğrayabilirsiniz. İnternetin yaygın kullanılan bir araç haline geldiği şu günlerde sitemiz bir tık uzağınızda.

 İster dışarıdayken ister evinizde web sitemize gelerek son eklenen yazılara bakabilir, kategorilerde paylaştığımız içerikleri inceleyebilirsiniz. Masaloku.com.tr adresinde bugün birçok gönderi paylaşılmış durumdadır. Çalışmalarımızdaki hedeflerimizden birisi de sitemizi geliştirmek olduğundan dolayı bu doğrultuda hazırlıklar şekillendirilmektedir. İnternet sitemiz mobil kullanım için uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Yani telefonunuzun internet bağlantısı üzerinden Masal Oku platformuna erişebilirsiniz. Web sitemizde yapacağınız yorumlar ile siteyi geliştirmemiz için katkıda bulunabilirsiniz. İnternet sitemize dair işlemlerimiz yeni içeriklerle kategorileri zenginleştirmek hususunda devam etmektedir.

https://masaloku.com.tr


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mağrur Ağaç

Mağrur Ağaç

Mağrur Ağaç Bir zamanlar bir ormanın tam ortasında iki ağaç varmış. Biri incir ağacıymış diğeri …

Mulan in Turkish Masalı

Mulan in Turkish

Mulan in Turkish Masalı Bir zamanlar Çin’de Zhou diye biri yaşarmış. Zhou imparatorun ordusunda askermiş. …

Sihirli İnek

Sihirli İnek

Sihirli İnek Bir zamanlar ufak bir köyde Jack ve Harry adında iki çifti yaşarmış. İkisi …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ante. elementum odio diam quis Sed dictum consequat. Praesent ipsum