Masallarla Süslenmiş Bir İnternet Sitesi Masal Oku

kitap
kitap

Masal Oku şöyle bir baktığımızda içerik bakımından oldukça zengin olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü içinde bizim için bir klasik olan keloğlan masallarından dünya edebiyatından paylaşımlara kadar birçok gönderi bulunmaktadır. Web sitemizi oluştururken bizim için önemli olan seçenekleri bir araya getirme düşüncesi ışığında belirlenen kategoriler eklenmiş ve içeriklerin paylaşılması için çalışmalara başlanmıştır. Çocuk masalları olarak yaptığımız paylaşımların haricinde büyükler içinde değişik türlerde yazıların eklenmesi ile ilgilenilmektedir.

Nedir bunlar diye sayacak olursak güzel sözler kısmındaki deneme ve şiir başlıklarını örnek gösterebiliriz. Çocuk masalları şeklinde ise ayırmış olduğumuz kategoriler peri masalları ve keloğlan masalları olarak sıralanmaktadır. Bunların haricinde eklediğimiz tüm gönderilere web sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Gülümseten Nasrettin hocanın şakacı fıkraları da yine sitemiz bünyesinde mevcuttur. Geriye kalan sayacağımız bölüm ise Hikaye Oku’dur. Hangi kategoride neler var, masal kısmında paylaşılan gönderiler neler diye görmek isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bizim için sizin düşünceleriniz önemli, bu bakımdan yorumlarınızla web sitemizi geliştirip daha güzel bir platform haline getirebilmemiz için yardımcı olabilir, düşüncelerinizi bize iletebilirsiniz.

Aslında kitap okumak için gündüz ne telefona ne de internete ihtiyacımız olur. Gün ışığında koltuğumuza oturup elimizdeki kitabın keyfini çıkarabiliriz. Bu durum gece içinde geçerli, elektrikler gittiğinde ne yapacağım derdi olmadan mum ışığında kitabın sayfalarına gömülerek gecenin karanlığından maceralarla dolu bir dünyaya adım atılabilir. Biz günümüzün şartlarına bakarak bir web sitesi tasarlayıp okurlara sunmak istedik ve Masal Oku platformunu çocukların okuyup öğrenebileceği masalların bulunabileceği bir mecra şekilde tasarladık.

 İster evde ister işte veya başka bir mekânda telefonunuz aracılığıyla internete bağlanıp erişebileceğiniz internet sitemizde masallar okuyabilirsiniz. Masaloku.com.tr adresini hazırladığımız esnada renklerde uyumu, tasarımda yalınlığı, içeriklerde ise kaliteye özen gösterdik. Hala daha çalışmalarımızda itina ile hareket edip, hassasiyetle yeni gönderilerin paylaşılması konusuna değiniyoruz. Okumayı seviyorsanız, gün içinde mutlaka bir şeyler okurum diyorsanız web sitemizde size uygun gönderiler bulabilirsiniz. İnternet sitemizin sade ama rengarenk olması için çalıştık ve kategorileri de sayısını belirleyerek birçok gönderi paylaşmak üzere hazırladık.

https://masaloku.com.tr


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sihirli İnek

Sihirli İnek

Sihirli İnek Bir zamanlar ufak bir köyde Jack ve Harry adında iki çifti yaşarmış. İkisi …

Tarihli Giysiler

Tarihli Çizmeler

Tarihli Çizmeler General şehirdeki en büyük ve en güzel eve sahipmiş. Bu yüzden bir eğlence …

Kusursuz Prens Masalı

Kusursuz Prens Masalı

Kusursuz Prens Masalı Bir zamanlar uzak bir diyarda, güzel bir prenses yaşarmış. Bu prenses büyük …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dapibus efficitur. odio neque. id, libero Lorem sed nunc dolor.