Masallarla Süslenmiş Bir Platform Masal Oku

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku web sitemize henüz gelmediyseniz ve kategorilerde paylaştığımız gönderileri görmediyseniz davetlisiniz. İnternet sitemizde okurların ilgisini çekebilecek, farklı karakter ve hadiseleri içeren, mekânları değişik çeşitli paylaşımlar bulunuyor. Okuma eylemi için şurası uygun veya burası güzel demek zor çünkü okumayı isteyen bir kişi ister otobüs ister tren yolculuğu olsun, dışarıya çıktığında veya evde işlerini bitirdiğinde olsun kendisine okumak için zaman ayırabilir. Her kitap aslında bambaşka hayatlarla bireyleri karşılaştırmakta, okurken yeni bakış açısı geliştirmeye yardımcı olmaktadır.

Hikayeler ve masallarda yine ilgilenenler tarafından okunan yazı türleridir. Ve bizim sitemizde bu iki kategoride mevcut diyebiliriz. İlk olarak masaldan başlayalım. Çocuk masalları olarak belirlediğimiz bölümlerde eklediğimiz gönderiler için şu kısımları örnek gösterebiliriz; peri masalları, keloğlan masalları. Sözlü edebiyatımızda kendisine bir yer edinen ve tabiri caizse vazgeçilmezlerden olan keloğlan masalları sitemizde yerini almıştır. Bunun dışında sayabileceğimiz ve okurlar için seçenek olarak sunduğumuz kısımlar hikaye oku, Nasrettin hocanın fıkraları ve güzel sözler şeklindedir. Hedeflerimiz arasında sitenin güncel kalmasını sağlayarak yeni metinlerin paylaşılması ve bu şekilde okurlara sunulmasıdır.

Küçük yaştaki çocuğunuza okuma alışkanlığı kazandırmak istiyorsanız ona sitemizdeki masallardan okuyabilirsiniz, böylece birlikte zaman geçirirken okuma etkinliği yapmış olursunuz. Masal Oku web sitemizde yalnızca küçükleri değil hala masal okumayı sevenleri de bekliyoruz. Çalışmalarımıza ilham kaynağı olan başlıklardan biri çocuklar için çeşitli masalların eklenmesidir. Bu düşünceyi uygulamak ve sitemize yansıtmak adına başlattığımız hazırlıklar en nihayetinde Masaloku.com.tr adresini kurmamıza yardımcı olmuştur. İnternet sitemize geldiğinizde değiştirmemizi istediğiniz bir şey varsa ya da önerilerinizi bizimle paylaşmak isterseniz gönderilerin altındaki yorum kısmını kullanabilir, buraya varsa da sorularınızı yazabilirsiniz.

Sizlere en iyi şekilde güzel bir site sunmak maksadıyla çalışıyoruz ve düşüncelerinizi önemsiyoruz. Web sitemizde hikaye ile birlikte masalında dâhil olduğu birçok gönderi paylaşılmıştır. Sabah saatlerinde çayınızı içerken veya akşam eve döndüğünüzde dinlenirken web sitemize uğrayarak çocukluğunuzda okuduğunuz masallarla geçmişi hatırlayabilir, yeni içeriklerimize bakabilirsiniz. Eklemiş olduğumuz son gönderiler anasayfamızdaki üst tarafta son yayınlar kısmıyla görülebilmektedir, buradan takip edebilirsiniz.

https://masaloku.com.tr


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mağrur Ağaç

Mağrur Ağaç

Mağrur Ağaç Bir zamanlar bir ormanın tam ortasında iki ağaç varmış. Biri incir ağacıymış diğeri …

Mulan in Turkish Masalı

Mulan in Turkish

Mulan in Turkish Masalı Bir zamanlar Çin’de Zhou diye biri yaşarmış. Zhou imparatorun ordusunda askermiş. …

Sihirli İnek

Sihirli İnek

Sihirli İnek Bir zamanlar ufak bir köyde Jack ve Harry adında iki çifti yaşarmış. İkisi …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleifend ultricies accumsan mi, libero. ipsum quis ut dolor. justo id,