Masallarla Yeni Dünyalara Konuk Olmak

kitap
kitap

Masal Oku platformunda sizin için farklı kategorilerle bir yelpaze hazırladık ve bu yelpazeye göre paylaşımlarımızı yaptık. İnternet sitemiz bünyesinde yer almasına karar verdiğimiz kategorilerden iki tanesi peri masalları ve keloğlan masalları oldu. Web sitemizi kurmaya karar verirken çalışmaların titizlikle yapılması konusunda özenle hareket edip sistemle uyumlu bir görüntüde tasarım elde etmek noktasında hazırlıklar gerçekleştirilmiştir. Web sitemizde önem verdiğimiz, üzerinde durduğumuz ve bunun için çalıştığımız konulara çok yönlü olması ve güncel kalması dâhildir.

Okumak için gündüz bir kitaba akşam bir lambaya ihtiyacımız var. Bazen kitaba ara verdiğiniz zaman başka bir şeyler okumak istediğinizde de sitemize bekliyoruz sizi. Çocuk masalları olarak paylaşımlara odaklanıp hazırladığımız web sitemizin başka bölümlerle de buluşmasını istedik. Onlara geçmeden önce masal kısmından bahsedelim. Peri masalları ve keloğlan masalları web sitemizin bir parçası. Devamı niteliğinde söz edeceğimiz kısımlar ise hikaye oku, güzel sözler ve Nasrettin hoca fıkraları. Günlük yaşam bazen çok yoğun olabiliyor, işler birikiyor, akşam olduğunda güzel bir dinlenme ihtiyacı hissediliyor. İşte bu esnada çayınıza eşlik edecek masallar, hikayeler, şiirler ister misiniz?

 Web sitemize geldiğinizde bunların hepsini bir arada görebilirsiniz. Masal Oku platformuna dair çalışmalarımızda çocuklar için eklediğimiz masalların dışında hikaye ve denemeler ile de kategorilerimizi süsledik ve bunların yanına birde şiirleri ilave ettik. Okumak başka dünyalarla tanışıp yeni şahısların hayatına dokunmak gibi. Bu ister bir kitap olsun ister bir öykü. Hepsi kendi hikayesini yazıyor. Bizde işte bunu dikkate alarak web sitemizi hazırlayıp sizler için birbirinden ayrı bölümler halinde gönderileri paylaştık.

Web sitemizle ilgili düşüncelerinizi de merak ediyoruz. Bunun için bizimle görüşlerinizi paylaşmak isterseniz gönderilerin altındaki yorum kısmını kullanabilirsiniz. Masaloku.com.tr adresini sizler için mümkün olduğunca sade tutup önceliği içerik olarak belirleyerek çalışıyoruz. Böylece tasarım bir adım geride iken gönderiler öne çıkmış oluyor. Bizim düşüncemiz internet sitemizin belli bir çerçevede, kendisine has bir çizgisi olmasıydı ki buna dair yaptığımız çalışmalar ile hem kategorileri seçtik hem de dizaynı tamamlayıp siteyi sizlere sunduk.

https://masaloku.com.tr


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mağrur Ağaç

Mağrur Ağaç

Mağrur Ağaç Bir zamanlar bir ormanın tam ortasında iki ağaç varmış. Biri incir ağacıymış diğeri …

Mulan in Turkish Masalı

Mulan in Turkish

Mulan in Turkish Masalı Bir zamanlar Çin’de Zhou diye biri yaşarmış. Zhou imparatorun ordusunda askermiş. …

Sihirli İnek

Sihirli İnek

Sihirli İnek Bir zamanlar ufak bir köyde Jack ve Harry adında iki çifti yaşarmış. İkisi …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

velit, commodo id leo quis, eget