Masallarla Yeni Dünyalara Yolculuk

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku sizler için birbirinden güzel masallara, farklı kategorilere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Büyük bir özen ve heves ile kurduğumuz web sitemizde önceliğimiz çocukların masallarla buluşması olmuş, bunun için seçtiğimiz çocuk masalları yanında görsellere de önem verilmiş ve ortaya güzel bir sonuç çıkmıştır. Zamanınız olduğunda web sitemize uğramanız durumunda sizde şunu göreceksiniz ki web sitemizde çeşitlilik için çalıştık. Bunu tekdüzeliğin önüne geçerek yalnızca çocuklar değil büyüklerinde vakitlerini okuyarak değerlendirebileceği bir web sitesi hazırlama düşüncesiyle tercih ettik.

Sonuçtan memnunuz çünkü sizlere içinde masal ile birlikte değişik türlerde içeriklerin paylaşıldığı bir internet sitesi tasarladık. Genel durumu değerlendirirken detayları da atlamadık. Mesela yazı tipine ve sitenin genel çerçevesini oluşturan renklere önem vererek bu noktada seçimlerimizi gerçekleştirdik, tasarımı hayal ettiğimiz konuma getirdik. Sizlerin ziyaret ettiğinizde web sitemizde paylaştığımız metinleri daha rahat görebilmeniz için anasayfanın üst bölümünü buna ayırdık ve kategorilerin yerleştirileceği alanı düzen çerçevesinde şekillendirdik. Böylece masal ile beraber diğer bölümlere yer ayrılmış oldu ki paylaşımlarda ilgili alanlara eklenerek düzenli bir yapı elde edildi.

Masal Oku adresinde çocuğunuzun ilgilenebileceği, güzel içerikler, belirlenen kategorilerde masallara yer vermek amacıyla çalıştık. Ailenin minik üyeleri masal okurken sizde onun yanında hikaye, deneme ya da şiir okumak isterseniz sizi de sitemize bekliyoruz. Masallar hayal dünyasını geliştiren, farklı maceralar ile dolu ürünler ve ülkemizde bu konuda bilinen örneklerden bir tanesi keloğlan masalları. Tabi sadece masal ile sınırlamamak lazım örneğin fıkralarda okunan bir diğer tür ki yine bu konuda bizim tanıyıp bildiğimiz Nasrettin hocanın fıkralarını web sitemize dâhil etmiş bulunuyoruz.

Keloğlan masallar ve Nasrettin hocanın fıkralarının dışında sitemizde görebileceğiniz diğer alanlar peri masalları, hikaye oku ve güzel sözler olmak üzere sıralanıyor. Çalışmalarımızı dikkatle sürdürüp içerikleri buna göre itina ile seçmemizdeki amacımız web sitemizin kaliteli bir platform olmasıdır. Masaloku.com.tr için bu hedefle çalışıyor, sizlere daha güzel metinler sunabilmek gayretiyle hazırlık yapıyoruz. Bize yorumlarınızla destek olarak web sitemizi geliştirmemiz için görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

https://masaloku.com.tr


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mağrur Ağaç

Mağrur Ağaç

Mağrur Ağaç Bir zamanlar bir ormanın tam ortasında iki ağaç varmış. Biri incir ağacıymış diğeri …

Mulan in Turkish Masalı

Mulan in Turkish

Mulan in Turkish Masalı Bir zamanlar Çin’de Zhou diye biri yaşarmış. Zhou imparatorun ordusunda askermiş. …

Sihirli İnek

Sihirli İnek

Sihirli İnek Bir zamanlar ufak bir köyde Jack ve Harry adında iki çifti yaşarmış. İkisi …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

in Praesent risus. ut dolor. ante.