Minik Masallar

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku sitemizde yer alan Keloğlan masalları ülkemizde bilinen masallar arasında yer almaktadır. Birbirinden farklı olaylar, karakterleri bünyesinde barındıran masalların bulunmasını istediğimiz web sitemizi dizayn ederken başka konular üzerinde de durduk. Genel olarak baktığımızda internet sitemizin düzen konusunda belli bir çerçevede hazırlanması bizim için önemliydi.

Bu daha sonraki süreçte yazılar eklendiğinde düzenli bir görünüm sunacaktı ki bizde bu kapsamda çalışmaları ilerlettik. Bugün incelediğimizde internet sitemizde birden fazla kategorinin olduğunu görmekteyiz ve bu istediğimiz bir sonuçtu. Her ne kadar masal üzerine yoğunlaşarak bu alanda gönderilerin paylaşılması için çalışsak da muhtelif bölümlerin yer alması sitemiz adına çeşitliliği beraberinde getirecekti ve bizde bunu hedefliyorduk. Dolayısıyla başta masal olmak üzere içerisinde farklı kategorilerin bulunduğu bir platform şeklinde Masal Oku sitemizi tasarladık.

Çocuğunuz için eğlenceli masallar bulabileceğiniz sitemizde dilerseniz fıkra bölümünü de ziyaret edebilirsiniz. Çalışmalarımızda önceliğimiz sitemizin güncel kalarak okurlara sunulmasıdır, bu sebeple faaliyetlere yön verilmekte, belirlenen bölümlere yeni yazıların ilave edilmesi yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir. Zaman içinde gelişen teknoloji sayesinde bugün bireylere sunulan telefonlar, bilgisayarlar farklı modelleri içerecek şekilde üretilmektedir. Düşündüğümüzde internete de günümüzde daha kolay bağlanıldığını görmekteyiz. Bu da bize çalışmalarımızda yol göstermiştir. Nasıl bir platform kurmak istediğimiz konusunda çalışmalar yaptıktan sonra kategorilerin belirlenmesi ve daha sonraki aşamalar üzerinde durulmuş, web sitemizin bugünkü formuna kavuşması için gereken adımlar atılmıştır.

Okumayı seviyorsanız, masalların dünyası ilginizi çekiyorsa, eğitim, gerçek hikayeler, dini hikayeler, ibretlik hikayeler gibi farklı bölümleri bir arada bulabileceğiniz internet sitemize gelebilir, son paylaşımlarımızdan haberdar olarak daha önce eklenmiş metinleri inceleyebilir, okuyabilirsiniz. Masal Oku adlı internet sitemizi hazırlarken okurlar için muhtelif bölümleri bünyesinde barındırmasını istedik ki bu doğrultuda yaptığımız hazırlıklar ile belirlenen kategorileri siteye yerleştirdik. Anasayfa üzerinden hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz kategorileri gezerek yazılara göz gezdirebilirsiniz. Web sitemizi kurduğumuz günden itibaren çalışmalarımızı belli bir düzende ilerletmek, sitenin güncel kalmasını sağlamak, yeni yazılar paylaşmak gibi hususlara dair sürdürmeye gayret gösteriyoruz. İlerleyen dönemde de yine sitemizde yeni gönderilerin bulunması noktasında hazırlıklarımız devam edecektir. Sizi de Masal Oku sitemize davet ediyoruz. Uyuyan Güzel masalı ve daha fazlasını sitemizde okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tristique consectetur leo fringilla at dictum sit neque. ut venenatis ut