Oku Hikaye

kitap okumak


Masal Oku platformunda farklı içeriklerin olması ve bütünlük anlamında çeşitliliği oluşması hedeflenmiş, buna yönelik adımlar atılarak yazılar ilave edilmiştir. Gönderilerin farklı kategorilerde bulunmasına özen gösterdiğimiz internet sitemizin görsel olarak da zengin bir görüntüye sahip olmasına çalışılmaktadır. Web sitemizi kurarken önceliklerimizden birisi bir konu üzerinden paylaşım yapmak değil, tek bir alanla sınırlı kalmayıp muhtelif başlıklar altında içeriklerin yer alması olmuştur. Masal ile birlikte Nasrettin Hocanın Fıkraları bölümünün de bulunduğu internet sitemizi güncel tutmak adına hazırlıklarımıza yön verilmektedir. Hikaye Oku kısmının yanı sıra Peri Masalları, Keloğlan Masalları şeklinde birbirinden güzel paylaşımlara yer verme çabasıyla çalışmalarımızı sürdürdüğümüz internet sitemizin işlevsel görünümüne katkı sağlamakta bir başka önem verdiğimiz detaydır. Hikaye okumayı seviyorsanız hem hikaye gönderilerini hem de çeşitli bölümlerde paylaşılan metinleri inceleyebileceğiniz Masal Oku sitemize uğrayabilirsiniz. Çocuk masalları, fıkra şeklinde muhtelif kısımlardan meydana gelen web sitemizde ayrıca Güzel Sözler bölümü de mevcuttur ve burada deneme, şiir sevenlere yönelik içeriklere yer verilmektedir. Zaman gelişmelere sahne olmakta, gerek ev eşyası gerekse teknolojik cihazlar bazında yenilikler karşımıza çıkmaktadır. Artık akıllı cep telefonlarının internet bağlantısı ile web siteleri gezilebilmektedir. Bununla birlikte bireyler tablet ve bilgisayarlarla da internete bağlanabilmektedir. Hal böyle olunca internet siteleri aracılığıyla bilgilere ulaşılmakta, yazılar okunmaktadır. Masal Oku platformunu hazırlarken bizde bu durumu göz önünde bulundurduk ve birbirinden farklı paylaşımları bünyesinde barındıran bir internet sitesi tasarlamak üzere yola çıktık. Masaloku.com.tr adresini gün içinde istediğiniz vakitte ziyaret ederek ilginizi çeken yazılara bakabilirsiniz. İnternet sitemizi kurarken de bugünde özen gösterdiğimiz hususlarda bir değişiklik olmamış, her zaman güncel kalması hedeflenmiş, aynı zamanda işlevsel yönünü kaybetmemesi için gerekli işlemlerin yapılması ile ilgilenilmiştir. Bundan sonraki süreçte de benzer şekilde düzenlemelere yön vererek Oku Hikaye platformunun içerik bakımından pek çok metine ev sahipliği yapan, görsellerle desteklenmiş, anasayfa düzeninin sisteminin korunduğu bir internet sitesi olması yönünde işlemler gerçekleştirilmesine çalışılacaktır. Fıkradan masala, şiirden denemeye ayrı bölümler halinde dizayn ettiğimiz web sitemize yeni yazıların dâhil edilmesi adına uygulamalarımız sürmektedir.

Dini Hikayeler Çünkü biz fikirlere önem veriyor, internet sitemizi hem çocuklar hem büyüklerin okuma zamanlarına eşlik edecek bir platforma dönüştürme gayesini taşıyoruz. Gerçek Hikayeler Web sitemizde bu anlamda birden fazla bölüm ile dizayn edilmiş olup içeriklerde doğal olarak sayı bakımından artış yaşanmıştır. İbretlik Hikayeler platformuna dair fikirlerimizi uygulama yolunda da çalışmalarımızda dikkatli davranıyor, Masal Oku web sitemizin güncel halini koruyarak okurlarla buluşmasını hedefliyoruz. İnternet sitemize gelen bir birey masal ile birlikte diğer bölümleri de görebilir ki bunları bir arada sayacak olursak peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları, güzel sözler ve hikaye oku başlıklarıdır. Zamanla artan seçenekler doğrultusunda raflarda yerini alan ürünlerden kitaplara kadar birçok alanda çeşitliliğe rastlanmaktadır. Uyuyan Güzel Masalını sitemizden okuyabilirsiniz. En güzel Uyuyan Güzel Masalları ve daha fazlası.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir