Okul Masalları

kitap
kitap

Masal Oku internet sitemizde sizin için birbirinden farklı kategorileri bir araya getirdik. Web sitemizi kurmadan önce bazı başlıklar üzerinde durduk ve bunlara göre bir hareket planı çizdik. Önceliklerimizden birisi sitenin genel tasarımı üzerineydi. Hedefimiz içeriklerin ön planda olması olduğundan buna yönelik bir düzen hazırlamak düşüncesiyle hareket ettik. Dolayısıyla sade, belli renklerden oluşan ve fonksiyonel bir yapıya sahip Masal Oku platformunu dizayn ettik.

Eğitim bölümünü ilave ettiğimiz internet sitemizde çocukların okuyabileceği, eğlenceli masalların yanı sıra büyükler içinde kategorilerin bulunmasına özen gösterdik. Mesela fıkra okumayı seviyorsanız sizin için Nasrettin hoca fıkraları şeklinde bir kategorimiz mevcut. İnternet sitemize geldiğinizde anasayfada üst tarafta konumlanan kategorileri görebilir, bunlar arasından dilediğinize tıklayarak kolayca yazılara erişebilirsiniz. Gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ibretlik hikayeler olmak üzere birden fazla bölümden oluşan web sitemizi geliştirmek ve sizlere daha güzel bir şekilde sunmak gayreti içerisindeyiz.

Çalışmalarımızda bu düşünce temelinde şekillenmekte, yeni yazılar ile sitenin genel havasına olumlu bir katkı yapmak hedefiyle hazırlıklara yön verilmektedir. Kısa masallar ve fıkraların haricinde sitemizde güzel sözler adında bir bölümde mevcuttur ki burada da deneme ve şiir şeklinde iki alt başlığa yer verilmiştir. Masal Oku platformunun genel olarak havasının çeşitliliği yansıtmasını istediğimizden buna göre kategori seçimleri yapılmış, daha sonraki süreçte yeni bölümlerin ilave edilmesi gibi konulara değinilmiştir. Okumayı seviyor ve masallar, fıkralar okumak hoşunuza gidiyorsa internet sitemize bir göz atabilirsiniz. Her zaman özen gösterdiğimiz detaylardan birisi düzen olduğundan dolayı sitenin tasarımında da buna önem verdik.

Kategoriler belli bir sırayla yerleştirildi ve anasayfanın geri kalanı okurlar için paylaşılan gönderilerin yer alacağı bir düzende tasarlandı. Tasarımından içerik paylaşımına kadar muhtelif başlıklar altında topladığımız çalışmalarımız kapsamında kurduğumuz Masal Oku platformunda sizler için en güzel içeriklerin bulunmasını istiyor, buna dair hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Web sitemizde okuduğunuz metinlerin altına yorum yazmanızda mümkün. Sizin düşünceleriniz bizim için önemli zira biz web sitemizi her daim bir adım öteye taşımanın planlarını yapıyor, buna yönelik adımlar atıyoruz. Uyuyan Güzel masalı ve daha fazlasını sitemizde okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

Altın Kuş

Altın Kuş

Altın Kuş Bir zamanlar dünyanın en özel elma ağacına sahip bir kral varmış. Bu ağaç …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dapibus ut mattis sed ut venenatis porta. ut nunc