Okumanın Faydaları

kitap

Okumanın Faydaları internet sitemizi tek bir konuyla sınırlı kalmayan, geniş bir yelpazede içeriklerden oluşan bir platform şeklinde hazırlamak istedik. İlk etapta hangi kategorilere yer vereceğimiz üzerinde durduktan sonra sitenin genel yapısının nasıl olacağı yönünde çalışmalar yaptık ve netice itibariyle birçok bölümün bir araya getirildiği Masal Oku platformu dizayn edilmiş oldu. Sitemize adını veren masal paylaşımlarının tek başına yeterli olmayacağını, okurlara seçenekler sunmamız gerektiğini düşündük. Bunun içinde diğer bölümlerin eklenmesi aşamasına geçtik. Sitemizi ziyaret ederseniz görebileceğiniz başlıklardan bir tanesi Okumanın Faydaları adını taşımaktadır. Web sitemizde aynı zamanda peri masalları, keloğlan masalları ve Nasrettin hocanın fıkralarını da inceleyebilirsiniz. Kitap almak için bir mağazaya girdiğimizde çeşitli türlerde yazılmış kitapların yanı sıra defter, kalem, dosya gibi kırtasiye malzemelerini de bulabiliriz.

kitap okumak

Bu da mağazanın farklı alanlarda müşterilerine hizmet verdiğini gösterir. İşte bizde internet sitemizi tasarlarken bu mantıkla hareket ederek işlemleri başlattık. Bir konuda paylaşımlarla tekdüze ve sıradan bir platform değil de çeşitli yazılarla zenginleştirilmiş internet sitesi kurmayı hayal ettik. Okumanın Faydaları da eklediğimiz web sitemizde böylece hikayeden şiire, fıkradan masala pek çok yazıya vermiş olduk. Hikaye okumayı seviyorsanız, ayrıca deneme ve şiir paylaşımları da ilginizi çekiyorsa özenle hazırladığımız ve bir tık uzağınızda bulunan internet sitemize telefonlarınız veya bilgisayarlarınızın internet bağlantısı aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İnternet demişken bugün artık birçok noktadan internet bağlantısına erişmek mümkün. Online olarak araştırma yapılabileceği gibi yazılarda okunabiliyor. Durum böyle olunca bizde Masal Oku platformunu kurup okurların beğenisine sunmak istedik. https://masaloku.com.tr  adresini istediğiniz zaman ziyaret ederek mevcut paylaşımlara göz gezdirebilir, kategorileri inceleyerek son eklenen yazılara bakabilirsiniz. Artık muhtelif alanlarda ürün çeşitliliğinden söz edilebiliyor. Bu da bireylere alternatifleri inceleme imkânı sunuyor. Masal Oku platformu ile bizde çeşitliliği yansıtarak seçenekleri tek bir çatı altında birleştirmek üzere yola çıktık ve masal, hikaye, deneme, şiir, fıkra gibi birbirinden farklı gönderilerden oluşan bir web sitesi kurduk. Sitemizin anasayfası üzerinde yer alan kategoriler aracılığıyla ilgilendiğiniz yazılara ulaşabilir, okuduğunuz paylaşımların altına yorum bırakarak görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Dini Hikayeler platformunda tek bir kategori yok, bunun yerine ayrı bölümler halinde eklenmiş olan gönderiler var. Gerçek Hikayeler sitemizi ziyaret ettiğinizde mevcut düzen çerçevesinde kategorilere kolayca erişebilirsiniz. Bunun için tasarımda sadeliği öne çıkardık ve önceliğimizi içerik paylaşımı olarak belirledik. Okumak bilgi birikiminin genişlemesine ve yeni bakış açıları kazanmaya yardımcı olmaktadır. Her kitap ayrı bir dünya gibidir. Hepsi kendine özgü bir dünyada yaşayan karakter ve olaylarla doludur. Kimisi sakin bir yapıda ilerler kimi maceraların hiç durmadığı bir hikayeye sahiptir. Okumaya ilgi duyan bireylerin tercihleri de elbette değişmektedir. Ki bunun için günümüzde oldukça fazla seçeneğin olduğunu söylemek mümkün. Sadece bir kitapçıya girdiğimizde bile bunu kolaylıkla anlayabiliriz. Yazarların kaleme alıp okurlar ile buluşturduğu kitaplar dışında internet üzerinden de çeşitli yazılar okunmaktadır. Haberler takip edilmektedir. İbretlik Hikayeler sitemizi bilhassa çocuk masalları paylaşımına odaklanarak hazırlama fikrini benimsedik. Tabi daha sonrasında bu düşüncemizi geliştirerek başka kategoriler ile çalışma sahamızı genişlettik. Uyuyan Güzel ve benzer masalları da sayfamızdan bulabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir