Okumayı Sevenler İçin Masal Oku

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku internet sitemizi hazırlarken tek bir konuya odaklansak bu paylaşım alanımızı da kısıtlar diye düşündük ve sadece masal gönderisi eklemek yerine farklı bölümleri bir araya getirmeye karar verdik. Sonuç olarak bugünkü formunu değerlendirdiğimizde web sitemizde birden fazla başlığın olduğunu görüyoruz. Örneğin bir kişi hikaye okumayı sever, bir başkası eğlenceli fıkraları okumaktan hoşlanır. Sitemizin de bu anlamda çeşitlilikten oluşarak okurlara sunulması yönünde attığımız adımlar neticesinde muhtelif kategorilerden meydana geldiğini söyleyebiliriz. Peki, sitemizde hangi kategoriler mevcut, şimdi onlardan bahsedelim. Anasayfa düzenine yerleştirmiş olduğumuz kısımlar arasında peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları bulunmaktadır. Bunlara ek olarak siz değerli okurlar için sitemize Hikaye Oku ile Güzel Sözler kısımlarını da ilave ettik. Güzel sözler içinde ise deneme ve şiir sevenlere yönelik yazılar mevcut. Masallar Oku platformunun yapısı itibariyle bir bütünlük içinde olması, görsel olarak renkli bir platform haline gelmesi için gerek birbiriyle uyumlu tonların seçilmesi gerekse dizayn konusunda özenle çalışmalarımızı yaptık. Bugün web sitemizde hazırlıklarımız neticesinde hikayeden şiire, fıkradan masala türlü paylaşımları bulabilirsiniz.

kitap
kitap

Web sitemizin güncel kalması, aynı zamanda fonksiyonel bir yapıya sahip olması bizim önceliklerimiz arasındadır. Çocuklar tarafından da rahatlıkla kullanılabileceği için web sitemize uygun şekilde bu şekilde basit ve kolay kullanım imkânı sunan bir platform tasarımına yer verdik. Çocuk masalları, hikaye, deneme gibi hepsi birbirinden değişik gönderilerle donattığımız web sitemizde sizde ister çocuğunuzun okuyabileceği bir masal bulabilir, isterseniz kendiniz için kategorileri inceleyerek ilginizi çeken yazılara ulaşabilirsiniz. Çocuk Hikayeleri platformunda bir başlık yerine muhtelif kategorilerin olmasını istediğimiz için bu yönde hazırlıklarımızı şekillendirdik ve içerik bakımından da zengin bir yapı kazanması amacıyla çalışmalarımıza yön verdik. Okumayı seven biriyseniz ve gün içinde kendinize okumak için zaman ayırıyorsanız Masaloku.com.tr adresini ziyaret edebilir, neler paylaşmışız bunları görebilir, okuduğunuz içeriklerin altına yorum yazabilir veya gönderileri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Güzel içeriklerle süslemeye çalıştığımız internet sitemizde uygulamalarımız geniş bir yelpazede devam etmekte, yeni metinlerin başlıklara eklenmesi hususunda gerekli işlemler tarafımızca yapılmaktadır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir