Okumayı Sevenler İçin Masal Oku Sitemiz

kitap
kitap

Masal Oku masal dünyasını sizlere sunan, ayrıca farklı kategorilerle birlikte çeşitli türlerde paylaşımlara da ev sahipliği yapan bir platformdur. İnternet sitemizde çocuklar için masallar paylaşırken büyüklerinde okuyabileceği, deneme, şiir gibi içeriklere yer verme gayesiyle çalışıyoruz. Okumayı seviyor, bunun için zaman ayırıyor ve bundan keyif alıyorsanız internet sitemizdeki içeriklere göz atabilirsiniz. Çocuk Hikayeleri paylaşımlarının bulunduğu web sitemizde karışıklık olmaması için ekleyeceğimiz gönderilere dair ayrı kısımlar oluşturduk ve tasarımı buna göre şekillendirdik. Ne yaptık sorusuna gelecek olursak anasayfadaki kategoriler kısmını belli başlıklara ayırarak tasarımı hazırladık. Web sitemize geldiğiniz zaman görebileceğiniz bölümler anasayfamız üzerinde mevcuttur ki bunlardan ikisi çocuklara yönelik paylaşımların eklendiği peri masalları ve keloğlan masallarıdır. Diğer alanlar ise şu şekilde belirtelim; hikaye oku, güzel sözler, Nasrettin hocanın fıkraları. Okuma eylemi için mekân sınırlaması getirmek pek doğru olmaz sanıyoruz zira bazen yolculukta otobüsteyken sıkıldığımızda veya hastanede sıra beklerken ya da arkadaşlarımızla buluşmaya giderken. Bugün imkânlar çoğaldı ancak bir yerden bir yere giderken uzun saatler yollarda olunabiliyor.

kitap okumak
kitap okumak

Bu esnada vakti değerlendirmek için seçeneklerden biride tabi okuma oluyor. İster kitabınızdan birkaç sayfa, isterseniz internet sitemizden masallar, hikayeler okuyarak bu süreyi güzel bir şekilde geçirebilirsiniz. Canınızın sıkıldığını hissettiğinizde nerede olursanız olun telefonunuzun internet bağlantısı varsa Masallar Oku platformuna gelerek içeriklerimizden ilgilendiğiniz bir yazıyı okuyabilirsiniz. Okumanın artılarından biri her kitap, hikaye, öyküde farklı şahısların bulunması ve olayların değişmesi. Mesela bir kitapta hareketli bir serüvenin içinde kendimizi bulurken bir diğerinde tarihin tozlu sayfalarına yolculuk yapabiliyoruz. Bu da can sıkıntısını alırken güzel vakit geçirip günün yoğunluğundan sıyrılmamıza yardımcı oluyor. Hobileriniz arasında okumak varsa, kendiniz için bir okuma listesi hazırladıysanız ve masallar ya da denemeler, şiirler okumayı isterseniz web sitemize bekleriz. Masaloku.com.tr çocukların okuyup yeni masallar keşfedebileceği bir adres şeklinde tasarlanmış, zamanla içeriği geliştirilerek yeni bölümlerle zengin bir altyapı oluşturulmuştur. Çalışmalarımızda önem verdiğimiz bir konu olan güncelliğin korunması üzerine de yine gerekli hazırlıkları sürdürerek yeni içerikler ekleme yolunda adımlar atmaktayız.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

Altın Kuş

Altın Kuş

Altın Kuş Bir zamanlar dünyanın en özel elma ağacına sahip bir kral varmış. Bu ağaç …

kurbaga-ile-okuz

Kurbağa ile Öküz

kurbaga-ile-okuz Bir zamanlar güzel bir gölette bir grup kurbağa yaşarmış. Birlikte yaşamaktan çok mutluymuşlar. Oyunlar …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

consequat. felis venenatis, vel, libero Nullam ipsum