Okumayı Sevenler İçin Masallar

kitap
kitap

Masal platformu hazırlarken düşündüğümüz konulardan birisi farklı bölümlerde paylaşım yapmaktı ki buna göre adımlar atıldı, kategoriler belirlendi. Web sitemizde okurlar için seçeneklerin bir araya getirilmesi amacıyla çalışmalar yapılarak anasayfa düzeni oluşturuldu. İnternet sitemizi kurmaya başladığımızda bir konuda yazılara yer verebilirdik ama biz bunun yerine muhtelif bölümlerle birlikte zengin bir içeriğe sahip platform tasarlamayı hayal ettik. Sonuç olarak sitemiz bugünkü şeklini almış oldu. Sitemizde hangi başlıklar bunları sayacak olursak, peri masalları, keloğlan masalları ve Nasrettin hocanın fıkralarının yanı sıra Hikaye Oku ile Güzel Sözler kısımları da mevcut. Deneme veya şiir seviyorsanız sitemizde yer verdiğimiz Güzel Sözler kısmını inceleyebilirsiniz. Sadece masal ya da yalnızca hikaye paylaşımı yapabilirdik fakat biz genel yapısı itibariyle çeşitliliği sunmasını istediğimiz için Masal Oku platformunda birden fazla başlığı bir araya getirdik. İsterseniz çocuğunuza okumak için masal paylaşımları bulabileceğiniz internet sitemizde kendiniz içinde hikaye, deneme, şiir, fıkra bölümlerini gezebilir, neler paylaştığımıza bakabilirsiniz. Geniş bir yelpazeye yayılan çalışmalar ile sitemizin yeni içeriklerle buluşturulması hedeflenmekte, bu yönde işlemler yapılmaktadır.

kitap okumak
kitap okumak

Masallar: Sitemizde görüntülenebilen içeriklere Çocuk Hikayeleri dâhildir. Fonksiyonel yönüne odaklandığımız ve bu doğrultuda hazırlıklar yaptığımız Masal Oku adresinde okurların aradıkları bölümlere kolayca ulaşabilmesi için anasayfanın sistemle uyumlu bir düzene sahip olması için çalıştık. Bugün birçok gönderiye ev sahipliği yapan sitemizin aynı zamanda güncel yapısını korumasına dikkat ediyor, kategorilere yeni yazılar eklemek üzerine hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Okumayı seven biriyseniz web sitemiz size göre olabilir. Masaloku.com.tr adresine uğrayarak başlıklara göz gezdirebilir, ilginizi çeken metinleri okuyabilir, dilerseniz okumuş olduğunuz gönderilere yorum yazabilirsiniz. Hikayeden fıkraya, denemeden şiire pek çok içerik bulunan sitemizde okuduğunuz paylaşımları isterseniz arkadaşlarınıza da gönderebilirsiniz. Güzel ve renkli bir internet sitesi kurma hayaliyle başladığımız çalışmalarımız kapsamında hazırladığımız Masal Oku platformunda tercih ettiğimiz renk tonlarının da birbiriyle uyumlu olmasına özen gösterdik. Anasayfada yer alacak başlıkların düzenli bir şekilde konumlandırılması ile ilgilendik. Web sitemizde hem çocukların hem de büyüklerin okuyabileceği paylaşımların olmasını hedefliyor, bunun içinde yeni yazıları eklemek adına çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir