Resimli Çocuk Hikayesi

kitap okumak

Masal web sitesi birden fazla kategoriye ve pek çok gönderiye ev sahipliği yapmaktadır. Sitemizi tasarlarken bazı hususlar üzerinde durulmuş, genel yapısının çeşitliliği yansıtması için bu yönde hazırlıklar yapılmıştır. Sitemiz içerisinde hangi bölümlerin yer alacağına karar vermek ve anasayfa düzenini oluşturmak noktasında da yine özenle çalışmalar gerçekleştirilmiştir. Çocuk masalları ile birlikte farklı bölümleri bünyesinde barındıracak şekilde dizayn edilen internet sitemizde incelenmesi mümkün olan başlıklar arasında peri masalları, keloğlan masalları ve Nasrettin hocanın fıkraları yer almaktadır. Fakat hazırlıklarımız daha geniş bir çerçeveye yayıldığından dolayı ek olarak Hikaye Oku ile Güzel Sözler kısımları sitemize eklenmiştir. Güzel sözler bölümünde deneme ve şiir içerikleri paylaşılmaktadır. Fonksiyonel bir görünüm kazanması adına işlemler yaptığımız web sitemizle alakalı odaklandığımız bir diğer konu ise güncel yapısını korumasıdır. Çeşitli başlıklardan oluşan ve içerik bakımından zengin bir site kurmak amacıyla çıktığımız yolda Masal Oku platformunu tasarladık ve sizlerin beğenisine sunduk.

kitap

Çalışmalarımızda tek bir alana odaklanıp sitemizi buna göre hazırlamadık, tam tersine birbirinden farklı başlıklar ile donatarak okurlar için seçenekleri bir araya getirdik. Sitemizin her bir köşesi itina ile hazırlanarak uygulamalar tamamlanmış, Kısa Masallar platformu bugünkü haline kavuşmuştur. Okumayı seviyorum diyorsanız ve hikayeler, denemeler, şiirler ilgi alanınıza giriyorsa web sitemizi ziyaret ederek neler paylaştığımızı görebilir, kategorileri gezebilir, hoşunuza giden paylaşımları okuyabilir, isterseniz arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. İnternet sitemizde okuduğunuz metinlerin altına yorumda yazabilirsiniz. Geniş odaklı düşünerek tasarladığımız sitemize istediğiniz zaman gelerek gönderileri inceleyebilirsiniz. Diyelim ki bir yere gitmeniz gerekiyor ve yanınıza kitap almadınız. Yolculuk esnasında bir şeyler okumak istediniz. İşte bu sırada telefonunuzun internet bağlantısı üzerinden kolayca sitemize erişebilirsiniz. Hikayeden masala, fıkradan denemeye farklı bölümlere eklenmiş olan içeriklere göz gezdirebilirsiniz. Web sitemizin hazırlık aşamasında siz değerli okurlar için güzel gönderiler paylaşabileceğimiz kategorileri bir araya getirme düşüncesiyle hareket ettik. Sonuç itibariyle bugün baktığımızda hem çocuklar hem de büyüklerin okuyabileceği paylaşımların bulunduğu bir web sitemiz var. Çalışmalarımız ise Resimli Çocuk Hikayesi için her zamanki gibi özenle devam etmektedir. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir