Resimli Masal Kitabı

kitap

Masal Oku internet sitemizi hazırlarken özenle adımlarımızı attık ve her bir köşesini itina ile düzenledik. Siz değerli okurlara yönelik birçok farklı başlığı bulundurmaya gayret gösterdiğimiz web sitemizde hem masal hem de hikaye paylaşımları mevcuttur. Web sitemiz için önceliklerimizden birisi genel yapısının işlevsel bir nitelik barındırması olmuş, buna yönelik kategorilerin yerleştirilmesi işlemi ile ilgilenilmiştir. Sitemizin anasayfasının üst kısmında başlıklar sıralanmıştır ki buradan istediğiniz kategorilere kolayca ulaşabilirsiniz. Çalışmalarımız her bir bölüme yeni içeriklerin eklenmesi noktasında devam etmektedir. Hikaye Oku kategorisinin incelenebildiği internet sitemizde masal ve hikayeye ek olarak Nasrettin Hocanın Fıkraları kısmı da bulunmaktadır. Dediğimiz gibi bir tek bölümden oluşmayan internet sitemizin genel olarak çeşitliliği ifade etmesine çalışılmış, bu çerçevede işlemler yürütülmüştür.

kitap okumak

Sitemizi ziyaret eden bir kişinin görüntüleyebileceği diğer kısımlar peri masalları, keloğlan masalları şeklinde sıralanmakta olup bunların yanı sıra deneme ve şiir içeriklerinin paylaşıldığı Güzel Sözler başlığı da yine Masal Oku platformunda yer almaktadır. Bazen gün içinde işlerin yoğunluğu esnasında bir parça da olsa rahatlamak için kısa bir mola verilir. Bu esnada bireyler farklı alanlarla ilgilenebilirler ki hobiler doğal olarak kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Sizin keyif aldığınız aktivitelerden bir tanesi okumak ise o halde web sitemiz uygun bir adres olabilir. Zira içinde hikayeden denemeye, şiirden masala hepsi birbirinden değişik paylaşımlara yer verilmektedir. İbretlik Hikayeler başlığına da ulaşabileceğiniz web sitemizi geliştirmek, yepyeni içeriklerle buluşturmak adına çalışmalarımız tüm hızıyla ve dikkatle sürdürülmektedir. Hikaye, deneme veya şiir okumak isterseniz Dini Hikayeler platformuna uğrayabilirsiniz. İnternet sitemiz içerisinde muhtelif bölümlere yer verilmesi gibi üzerinde çalıştığımız konularda farklı dallara ayrılmaktadır. Yazıların paylaşılması, kategorilerin düzenlenmesi gibi çeşitli hususlarla ilgilendiğimiz Gerçek Hikayeler adresine yönelik hazırlıklarımız devam etmektedir. İnternet sitemizin anasayfasının alt kısmında bir bölüm oluşturduk ve buraya kategoriler ile birlikte popüler masallar kısmını ilave ettik. Sitemize geldiğinizde ister yukarıdaki kategoriler bölümünden isterseniz anasayfanın altındaki bu panelden aradığınız yazılara ulaşabilirsiniz. Web sitemizi güncel tutmak adına bundan sonrada çalışmalarımız aynı şekilde sürecektir. En güzel masallar ve daha fazlasını Uyuyan Güzel sayfamızda bulabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir