Resimli Masallar İndir

kitap

Masal farklı kategorilerle donattığımız bir platformdur. Sitemizin hazırlanışı esnasında üzerinde durulan detaylardan bir tanesi çeşitliliği içermesiydi ki bu doğrultuda atılan adımlar ile hangi kategorilerin ekleneceğine karar verildi. Muhtelif bölümlerden oluşacak şekilde tasarlamayı hedeflediğimiz sitemiz için anasayfa düzenine de önem verildi ve itina ile hazırlandı. Hem çocuklar hem de büyüklerin okuyabileceği paylaşımlara ev sahipliği yapması açısından seçilen başlıklar anasayfa üzerine sisteme uygun olarak konumlandırıldı. Çocuk masalları bulunan ve aynı zamanda başka bölümleri de bünyesinde barındıran web sitemizde görebileceğiniz kısımlar peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları olmak üzere sıralanmaktadır. Ayrıca çalışmalarımızda özen gösterdiğimiz hususlardan biri olan çeşitlilik için Hikaye Oku ve Güzel Sözler’de sitemiz bünyesinde yerini aldı. Eğer deneme ve şiir okumayı seviyorsanız sitemizde bulunan Güzel sözler bölümüne bir göz atabilirsiniz.

kitap okumak

Uyumlu renklerden oluşan ve renkli bir platform haline gelen Masal Oku adresinde tamamladığımız işlemler sonucunda hikaye, deneme, şiir, fıkra ve masal gibi hepsi birbirinden farklı bölümler mevcut. Okumayı seviyor ve hikaye, deneme, şiir alanlarına ilgi duyuyorsanız sitemize gelerek paylaşmış olduğumuz gönderilere bakabilirsiniz. Bizim hedefimiz çok yönlü bir site kurmaktı ve bunun için hazırlıklar yaptık. Hem güncel kalması hem de işlevsel yönünü koruması adına çalıştığımız Resimli Masallar İndir adresinde okuduğunuz yazılara yorum bırakabilir, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda isterseniz beğendiğiniz yazıları arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Gün içerisinde herkes farklı işlerle ilgilenir ve bazen kısa bir mola ihtiyacı hissedilir. Bu sırada siz okumayı tercih edenlerdenseniz web sitemize uğrayabilir, eklenen son gönderileri inceleyebilirsiniz. Geniş bir yelpazede çalışmalara devam ettiğimiz Kısa Masallar adresinde bulunan başlıkların yeni içerikler ile buluşması içinde gerekli hazırlıkların yapılması ile ilgilenmekteyiz. Görünüş olarak birbiriyle uyumlu tonlarda ve belirli bir düzende tasarlanan internet sitemizi geliştirmek içinde çalışmalarımız sürmektedir. İster hikaye veya masal ister deneme, şiir, fıkra okumak için sizde sitemize gelebilirsiniz. İnternet günümüzde kolay erişilebilen bir araç haline gelmiştir. Bizde bu durumu dikkate alarak Masal Oku adlı sitemizi hazırladık ve gönderileri sizler için paylaştık. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir