Sesli Masallar

kitap

Masal Oku internet sitemizi tasarlarken çeşitliliği yansıtmasını hedefledik ve bu doğrultuda hazırlıklarımıza başladık. Öncelikle ilk etapta hangi kategoriler ile yolumuza devam edeceğimizi kararlaştırdık. Daha sonraki aşamalarda ise sitenin düzeni ve kategorilerin yerleştirilmesi ile ilgilendik. Yapılan işlemlerin sonucunda yazıları görselleri ile birlikte sitemiz bünyesine dâhil ettik. Genel olarak bakıldığında birbirinden farklı bölümlerden oluştuğu görülen web sitemizde masal ve hikaye gönderileri yer almaktadır.

Ancak çalışmalarımız bununla sınırlı kalmamış, yeni başlıkların eklenmesiyle birlikte geniş bir yelpazede içeriklere ev sahipliği yapan bir web sitemiz olmuştur. İnternet sitemize geldiğinizde anasayfanın üst kısmında görebileceğiniz bölümler Sesli Masallar, peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları ve Güzel Sözler olarak sıralanmaktadır. Güzel Sözler kısmında deneme ve şiir sevenler için içerikler paylaşılmaktadır. Web sitemizi dizayn ederken işlevsel olmasına da özen göstererek hareket ettik ve çalışmalarımızda bu hususu göz önünde tuttuk. Bir kişinin sitemize geldiğinde aradığı kategorilere kolayca ulaşması için uyumlu bir düzen oluşturarak başlıkları ekledik. Çocuk masalları paylaşımlarının da olduğu web sitemizi geliştirerek gönderi anlamında zengin bir yapıya kavuşması hedeflerimizden bir tanesidir.

kitap okumak

Masal Oku platformunun güncelliğini koruması hedeflenmekte, bunun için gerekli adımlar tarafımızca atılarak işlemler yapılmaktadır. Hem yeni yazıların paylaşılması hem de anasayfasından başlıklara kadar muhtelif konularda düzenlemelerin yapılması gibi detaylarla ilgilenilmektedir. Sitemizi kurarken tek bir konuya odaklanarak ilerlemek istemediğimizden ötürü başlıkları da bu düşünce doğrultusunda seçtik. Hikaye ve masala ek olarak fıkra, deneme, şiir kısımlarını bünyesinde barındıran bir platform olan https://masaloku.com.tr için çalışmalarımız devam etmektedir. Web sitemizi tasarlarken gösterdiğimiz özen bugünkü hazırlıklarımıza yansımakta, yeni yazıların eklenmesine çalışılmaktadır. Okumayı seven biriyseniz ve gün içinde bir şeyler okumak isterseniz internet sitemizi ziyaret ederek ilginizi çeken metinleri okuyabilirsiniz. Web sitemizde paylaşılan yazılara yorum bırakabilmenizde mümkün. Düşünce ve görüşlerinizi yorum olarak bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. İnternet sitemizi mevcut konumundan daha iyi bir seviyeye taşımak amacıyla çalışmalarımız sürmektedir. Sitemizin anasayfasının alt kısmında birde pano mevcuttur ki burada da Masal Oku platformundaki kategoriler görüntülenmektedir.

Dini Hikayeler platformunda hem hikaye hem de masal paylaşımları mevcut. Sitemizde çeşitliliğin oluşmasını amaçladığımız için hazırlıklarımızda farklı bölümleri bir araya getirme yöntemini tercih ettik. Web sitemizde paylaşım yapacağımız konunun sadece Gerçek Hikayeler olmasını istemedik. Dolayısıyla işlemleri yaparken kategorilerin belirlenmesi aşamasında çeşitlilik hususuna göre adımlarımızı attık. Buna göre web sitemizi ziyaret eden bir kişinin anasayfa üzerinden ulaşabileceği bölümler arasında peri masalları, keloğlan masalları ve Nasrettin hocanın fıkraları bulunmaktadır. Elbette yalnızca bu kadarla sınırlı kalmadı çalışmalarımız ve ek başlıklar niteliğinde İbretlik Hikayeler ile Güzel Sözlerde ilave edildi. Bu şekilde bir değerlendirme yaptığımızda genel görüntünün olabildiğince bir bütünlük içinde olması adına çalıştık diyebiliriz. Bu da finalde sitemizin birden fazla bölümü bünyesinde barındırması sonucunu ortaya çıkarmış oldu. Uyuyan Güzel, hikaye okumak sizin ilgi alanınıza giriyorsa web sitemizde bu paylaşımların yanı sıra eğlenceli fıkralarda bulabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ut sit vulputate, dolor. Sed consequat. leo