Türk Masalları Kısa

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku internet sitemizi oluştururken çeşitlilik esasına göre hareket etmek istedik ki bu doğrultuda kategori seçimini yaptık. Web sitemizde çocukların okuyabileceği güzel içerik bulunması yönünde çalışma yapma düşüncesi ekseninde işlemleri gerçekleştirdik. Okumayı seven, gün içinde okumak için kendine zaman ayıran bireyler için birbirinden güzel içeriklerin yer alacağı bir platform oluşturmak adına çalıştık. Sitenin güncel kalması da bizim önem verdiğimiz detaylar arasındadır. Genel olarak baktığımızda Masal Oku platformunun belli bir düzeni yansıtmasını hedeflediğimizden dolayı buna göre adımlar attık. Örneğin anasayfaya kategorileri yerleştirirken bir taraftan da sayfanın geri kalanında okurlara kolaylık olması açısından paylaşımları ekledik. Eğitim başlığı ile birlikte gerçek hikayeler, dini hikayeler, ibretlik hikayeler bölümlerine yer verdiğimiz sitemizi henüz ziyaret etmediyseniz bekliyoruz. Çocuklar için prenses masalları, peri masalları ve kısa masallar olmak üzere muhtelif başlıklar halinde gönderi paylaşımı yaptığımız web sitemizi her zaman düzenli tutmak amacındayız. Anasayfasından diğer sayfalara kadar her alanda gerekli işlemleri yapmak suretiyle okurlara güzel bir site sunmak gayreti içerisindeyiz. Zamanınız olduğunda, masalların dünyasına bir yolculuk yapmak, çocukluğunuzda okuduğunuz masalları okumak isterseniz internet sitemize uğrayabilirsiniz. Masal Oku platformunda aynı zamanda fıkralarda mevcut. Dilerseniz çocuğunuzla birlikte okuma saatiniz için masal seçimini sitemizden yapabilirsiniz. Masal Oku platformunu kurarken tasarımda yalın, sade bir görünümü tercih ederek buna uygun renk seçiminde bulunduk. Amacımız içeriklerin ön planda olmasıydı. Bu nedenle masaldan fıkraya, denemeden şiire ayrı bölümlerle dizayn ettiğimiz web sitemizde bol içeriğin bulunmasına çalışmaktayız. İnternet ile bugün çeşitli işlemleri yapıyor, merak edilen hususlarda bilgileri inceleyebiliyor, yazılar okuyabiliyoruz. Günümüz koşullarını dikkate alarak Masal Oku adında bir internet sitesi kurmak istedik ve burada hangi bölümlere yer vereceğimiz üzerinde durduk. Başlıkları seçip düzeni oluşturduktan sonra içerik paylaşımı aşamasına geçtik. Web sitemizi kurduğumuz günden bu yana dikkat ettiğimiz hususlara yönelik çalışmalarımızı sürdürüyor, sitenin hem güncel hem de tertipli bir yapıda kalması yönünde hazırlıklara devam ediyoruz. Sizde eğer masal, fıkra okumak isterseniz internet sitemizi ziyaret ederek paylaşımlarımıza bir göz gezdirebilir, kategorileri inceleyebilirsiniz.

- Mustafa Yakut

Avatar
Türkiye'deki tüm öğrencilere ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına - Eğitime dair bilgiler ve çocuk masalları hakkında yararlı olacağımızı düşünerek kaliteli içerikler üretip, fark yaratmayı düşünerek https://masaloku.com.tr sitesini yayına aldık.

Ayrıca kontrol et

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir