Türkçe Çocuk Masalları

kitap

Masal web sitemiz içerisinde birçok gönderi paylaşılmış durumdadır. Bugünün koşullarını incelediğimizde internete daha kolay erişilebildiğini, bu sebeple de yazılara ve çeşitli metinlere online olarak ulaşma imkanı oluştuğunu söylemek mümkün. Diyelim ki otobüstesiniz veya metroda yolculuk ediyorsunuz. Yanınıza kitap almayı unuttunuz ve bir şeyler okumak istiyorsunuz. Telefonunuzun internet bağlantısı aracılığıyla rahatlıkla ulaşabileceğiniz web sitemizdeki paylaşımları inceleyebilir, hoşunuza giden yazıları okuyabilir, yolculuğunuzu keyifli bir hale getirebilirsiniz. Peki, web sitemizde siz değerli okurlar için hangi bölümlere yer verdik? Sıra geldi bu sorunun cevabını vermeye. Sitemizi düzenlerken içinde yalnızca çocuklar için gönderi paylaşımı yapmak yerine hem küçükler hem de büyüklerin ilgiyle okuyabileceği gönderilerin bulunmasını hayal ettik ve dolayısıyla çalışmalarımızı bu konuya yoğunlaştırdık. Masal Oku platformunda görüntüleyebileceğiniz bölümler peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları şeklinde anasayfada konumlandırılmıştır. Bunlara ek olarak Hikaye Oku ve içinde deneme, şiir paylaşımları bulunan Güzel Sözler kısımları da yine sitemize dâhil edilmiştir. Kategori seçiminin tamamlanmasıyla birlikte sitenin genel yapısı şekillenmeye başladı ve anasayfa sistemle uyumlu şekilde düzenlendi.

kitap okumak

Başlıkları yerleştirdikten sonra gönderileri ilgili kategorileri eklemeye başladık ve okurların beğenisine sunduk. Çocuk masalları, hikaye, deneme, şiir gibi hepsi birbirinden değişik bölümlerle dizayn ederek hazırlıklarımızı tamamladığımız Masal Oku adresinde sizde ilginizi çekecek yazılar bulabilir, okuduğunuz gönderilere yorum bırakarak sitemizin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Güncel kalması yönünde çalışmalar gerçekleştirdiğimiz internet sitemize yeni içeriklerin eklenmesi noktasında gerekli işlemlerin yapılması ile ilgileniyor, gönderileri görsellerle destekleyerek kategorilere yüklüyoruz. Gün sonunda çayınızı, kahvenizi içerken bir şeyler okumak içinde sitemize gelebilir, hikayeden şiire muhtelif bölümlerde neler paylaştığımıza bakabilir, kategorileri gezebilirsiniz. Kısa Masallar birden fazla başlığın bir araya getirilmesi sonucunda hazırlanmış, renkli ve zengin içerikli bir internet sitesidir. Çalışmalarımızda bu nedenle geniş bir çerçevede devam etmekte, web sitemizin güncelliğini koruması, anasayfanın belirlenen düzende kalması, başlıklara yeni metinlerin eklenmesi gibi konularda hazırlıklar sürdürülmektedir. İnternet sitemizi tasarlarken nasıl özenle hareket ettiysek ve her bir köşesini itina ile düzenlediysek bugünde benzer şekilde uygulamalarımızı şekillendiriyor, siz değerli okurlar için güzel içeriklerle sitemizi buluşturmayı hedefliyoruz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir